“Bez vietējās avīzes mājās ir tukšums”

“”Malienas Ziņas” lasu tāpēc, ka mani interesē viss, kas notiek Alūksnes novadā,” saka Arvis Skudra no Annas pagasta, kurš iegriezies mūsu laikraksta redakcijā, lai to abonētu gada pēdējiem mēnešiem.

“Laikrakstu abonēšu arī nākamgad. Kādu laiku to nedarīju, taču vienā brīdī sapratu, ka bez vietējās avīzītes mājās ir tukšums. Ir periodi, kad esmu bijis ļoti noslogots darbā, kad lasīšanai ir bijis mazāk laika. Taču tagad “Malienas Ziņas” atkal ir manā pastkastītē,” teic Arvis.

Vaicāts, kuras tēmas visvairāk piesaista laikrakstā, viņš stāsta, ka tas ir sports, notikumi pagastos, saimnieciskas lietas. “Malienas Ziņas” lasa arī Arvja dzīvesbiedre – viņu vairāk interesējot raksti par izglītību un kultūru.

“Interneta mums mājās, nav un prese mūsu ģimenei ir galvenais informācijas avots, no kura uzzinām par notikumiem Alūksnes un Apes novadā un pagastos. Laukos cilvēku un notikumu ir tik, cik ir, un domāju, ka savu iespēju robežās par to “Malienas Ziņās” jūs rakstāt pietiekami,” tā A. Skudra.

Pēc viņa domām, internets vismaz pagaidām nevar aizstāt drukāto presi, jo informācijas pasniegšanas veids katrā no šiem saziņas līdzekļiem ir atšķirīgs. Kā tehnoloģiju straujā attīstība un sociālie tīkli mainīs veidu, kā cilvēki izvēlas saņemt viņus interesējošo informāciju, rādīs laiks, taču rakstītais vārds drukātā formā būs viņiem pieejams arī nākotnē, domā Arvis, piebilstot, ka vietējā avīze ir tuvāk savam lasītājam nekā jebkurš cits drukātais preses izdevums.