Meklē jaunas mājas!

Atlanta gaida kompanjonu

Atlanta ir neliela auguma garspalvaina sunīte, apmēram četrus gadus veca. Svešiniekus tā uztver aizdomīgi un sparīgi rej, bet savējiem uzticīgi seko uz soļa. Atlantai patīk ērti iekārtoties, tādēļ vairāk būs kā suns kompanjons. Sterilizēta, čipēta.
Interesenti var zvanīt: 29477535.

Pieklīdis Malienā

Alūksnes novada Malienā pieklīdis mazs, draudzīgs suņuks ar zilu kakla siksnu.
Ja kādam ir informācija vai interese sunīti adoptēt, ja neatrodas saimnieki, lūgums zvanīt: 29477535.

Pieklīdis Visikumā

Alūksnes novada Jaunalūksnes pagasta Visikumā pieklīdis suns. Nogādāts “Astēs un Ūsās”. Lūdzam atsaukties, ja zināms, kam suņuks pieder. Zvanīt 29477535.

Mālupē pieklīdis kucēns

Mālupes pagastā kādās lauku mājās pieklīdis kucēns ar kakla siksnu un pavadiņu. Varbūt arī kucēnam ir saimnieks, kas viņu meklē? Zvanīt 29477535.

Atrod pie patversmes durvīm

Pie dzīvnieku patversmes durvīm kādā vakarā sastapta ņaudoša, skaisti balta kaķenīte. Varbūt kādam pazudusi? Ja kādam ir informācija, lūgums zvanīt 29477535.

Pieklīdis ruds runcis

Alūksnē, Laurencenes ielā, pieklīdis ruds runčuks. Varbūt kādam pazudis? Ja kādam ir informācija, lūgums zvanīt: 29477535.

Pieklīdis pelēcītis

Tāpat arī Alūksnes pilsētas centrā, pie kafejnīcas “Pajumte” pieklīdis draudzīgs, pelēks runčuks. Varbūt arī šajā gadījumā kāds mājas mīluli meklē? Ja tā, zvaniet: 29477535. Ja ne, abi pēc kāda laika būs pieejami adopcijai.

Pieklīdusi kaķenīte

Alūksnē pie degvielas uzpildes stacijas “Lukoil” Gulbenes ielā pieklīdusi mīlīga trīskrāsu kaķenīte. Nogādāta “Astēs un Ūsās”. Varbūt kādam pazudusi? Interesēties: 29477535.

Dinga gaida saimnieku

Jaunas mājas meklē neliela auguma, ļoti mīlīga kucīte Dinga. Dinga ir sterilizēta un čipēta. Ja būsiet labs saimnieks, zvaniet: 29477535.

Kucēni gatavi doties uz jaunām mājām

Dzīvnieku patversmē “Astes un Ūsas” Alūksnē šobrīd dzīvo un jaunus saimniekus meklē seši kucēni, kas jau ir čipēti un vakcinēti. Pieauguši būs vidēja auguma. Ja kāds vēlās mazajiem dot mājas, lūgums zvanīt: 29477535.

Sniegbaltais skaistulis

Jaunu dzīvesvietu vēlas arī jauns, mīlīgs, sniegbalts runčuks, kas būs labs draugs un izdaiļos katras mājas. Interesentiem lūgums zvanīt: 29477535.

Pieklīduši Alūksnē

Alūksnē pieklīduši divi rudi suņuki. Pirms tam abi kopā redzēti arī vairākus kilometrus no Alūksnes, proti, Strautiņos. Suņi nogādāti dzīvnieku mājā “Astes un ūsas”. Lūgti atsaukties saimnieki! Zvanīt: 29477535.

Pieklīdusi Cirakalnā

Mārkalnes pagasta Cirakalnā pieklīdusi jauna kucīte. Nogādāta dzīvnieku mājā “Astes un Ūsas”, taču varbūt kāds viņu meklē. Ja tā, zvanīt 29477535.

Kam pazudis mīlīgs runcis?

Alūksnē, Ozolu ielā (pie mežniecības ēkas) pieklīdis skaists un mīlīgs runcis ar savainotu ķepiņu. Arī viņš nogādāts dzīvnieku mājā “Astes un Ūsas”, bet, ja kāds runci meklē, lūgums zvanīt: 29477535.

Saimnieku pazaudējusi draudzīga kucīte

Alūksnē, pie DUS “Latvijas nafta” pieklīdusi maza auguma, draudzīga kucīte. Nogādāta dzīvnieku mājā “Astes un Ūsas.” Arī šo mājdzīvnieku varbūt meklē saimnieks. Zvanīt: 29477535.

Pieklīdis melns suņuks

Savukārt Apes novadā starp Grūbi un Lūšakrogu pieklīdis melns suņuks ar ādas kakla siksnu. Saimniek, atsaucies!

Sagādāsim prieku dzīvnieku mājas ķepaiņiem Ziemassvētkos!


Nu jau tradicionāli “Astes un Ūsas ” svētkus sagaida ar labdarības akciju “Ūsainie Ziemassvētki”. Iepriecināsim dzīvniekus, atstājot dāvaniņu ziedojumu kastē veikalā “Zoocentrs”, klīnikā “Labākie Draugi”, veterinārajā aptiekā “Priedkalni”, veikalā “Valdis ” un arī veikalā “Klijāns I.S.” Alūksnē!
“Ķepaiņi priecāsies par barību (īpaši – kaķēnu un kucēnu pārtiku), kaķu smiltīm, suņuku kakla siksnām, pavadiņām, spilveniem un citām, jūsuprāt, noderīgām lietām.
Dāvaniņas vari nogādāt arī uz dzīvnieku māju,” informē biedrības “Astes un Ūsas” brīvprātīgā Elīna Dambe. Savukārt, ja nav iespējas atstāt dāvaniņu klātienē, tad ziedot vari uz ziedojumu kontu SEB bankā LV74UNLA0050020042047 (Reģ.nr. 40008179114) ar norādi, kādam mērķim ziedo.

Atrasts cietis kaķis

Alūksnē, Jāņkalna ielā pretī mūzikas skolai atrasts traumēts kaķis. Nogādāts dzīvnieku mājā “Astes un Ūsas”. Ja kāds meklē savu kaķi vai ir kāda cita informācija par šo dzīvnieciņu, lūgums zvanīt 29477535.

Saimniek, atsaucies!

Alūksnē pie ģimnāzijas cilvēkiem sācis sekot suņuks un gājis līdzi cauri pilsētai. Saimniek, atsaucies! Zvanīt: 29477535.

Lūdz atsaukties saimnieku!

Alūksnes novada Jaunlaicenē jau kopš 22. oktobra pieklīdis neliela auguma suņuks, ar kakla siksnu. Lūgums atsaukties, ja kāds zina, kam suņuks pieder! Zvanīt: 29477535.

Aleksa grib īstas mājas un labu saimnieku

Aleksa ir jauka, draudzīga, apmēram gadu veca, maza auguma bezšķirnes sunīte, kura ir pelnījusi atrast mīļas mājas. Savam jaunajam saimniekam sniegs mīlestību un daudz maiguma. Uz jaunajām mājām dosies sterilizēta, vakcinēta un čipēta.
Interesenti lūgti zvanīt: 29477535.

Piedāvā sildītājus par brīvu!

“Astēs un Ūsās” šobrīd rudo runčuku rudens! Te mitinās un jaunas mājas meklē četri rudi kaķēni. Dzīvnieku mājas brīvprātīgie sola, ka tie būs ideāli murrātāji un sildītāji rudens vakaros (un ne tikai). Zvaniet 29477535!

Pieklīdis melnbalts sunītis


Alūksnes novadā starp Malienu un Jaunannu pieklīdis melnbalts suņuks. Sunītim ap kaklu ir zila kakla siksna ar notrūkušas ķēdes posmu. Lūgums ziņot dzīvnieku mājai “Astes un Ūsas” (tālrunis 29477535), ja zināt, kur šis suņuks dzīvo.

Mežā atrod maisu ar kucēniem


15. oktobrī Gulbenes novada Stradu pagastā mežā tika atrasts maiss ar pieciem kucēniem. Nav zināms, cik ilgi kucēni pavadījuši aukstumā mežā Šobrīd visi ķepaiņi nogādāti dzīvnieku mājā ”Astēm un Ūsām”, Alūksnē.
Ja vēlies atbalstīt un iepriecināt mazos ķepaiņus, dzīvnieku māja aicina atvest kaut nedaudz, bet kvalitatīvas kucēnu barības, kas kucēniem šobrīd ir ļoti nepieciešama. Ziedojumu konts: SEB banka LV74UNLA0050020042047 Reģ.nr. 40008179114
Tiklīdz kucēni būs atkopušies, tiem tiks meklēti jauni, atbildīgi saimnieki. Vairāk var interesēties pa tālruni: 29477535

Pieklīdis Apes ielā


Alūksnē, Apes ielas rajonā, pieklīdis mazs, melnbalts, draudzīgs kaķēns. Saimniek, atsaucies! Zvanīt: 29477535

Pazudis “Sarkanā krusta” kaķis Zīlīte!


“Sarkanā krusta” Alūksnes nodaļas kaķis Zīlīte kopš augusta sākuma ir pazudis. Varbūt aizgājis pelēs, bet varētu būt, ka kāds vēlīgi viņu pasitis padusē un aiznesis mājās. Zīlīte nav bezmāju kaķis! Viņa ir “Sarkanā krusta” kaķis un tur arī dzīvo. Zīlīti varēja sastapt Alūksnes autoostas apkaimē, kur viņa draudzīgi staigāja. Lūdzu, atsaucieties, ja kāds kaķi ir redzējis! Zvanīt: 29477535

Atrod kasti ar kaķēniem

5. augustā Alūksnes pils parkā tika atrasta kaste ar diviem pusaugu kaķēniem. Kaķēni ir ļoti jauki un mīlīgi, tikai šobrīd apjukuši. Ja jums ir zināms, kā kaste ar kaķēniem nonāca parkā, lūdzu, dodiet mums ziņu: zvaniet 29477535 vai rakstiet astesunusas@inbox.lv.

Dzīvnieku mājā nevar atdot savus kaķus

Šīs nedēļas laikā dzīvnieku mājas “Astes un Ūsas” brīvprātīgie saņēmuši vairākus piedāvājumus no cilvēkiem: “Vai jums patversmē nevajag kaķēnus? Mums kaķenītei piedzima, bet nav vairs kas ņem, jau lieli izauguši. Un, kur tad mēs paši ar tik daudz kaķiem…?” Tādēļ “Astes un Ūsas” aicina: “Mīļie cilvēki, sterilizējiet savus kaķus! Ne vienmēr jums izdosies iekārtot tos jaunās mājās!”, un teic paldies cilvēkiem, kas  ir atsaucīgi aicinājumam ziedot kaķēnu barību. To joprojām var darīt.

Sagatavojusi Sandra Apine