Konkursa “EP eksperts” noslēguma pasākums – dienu vēlāk!

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums no 20. decembra pārcelts uz nākamo dienu – 21. decembri pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki. Konkursa iniciatora, Eiropas Parlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa klātbūtne gan netiek droši solīta.

Eiropas Parlamenta deputāta padomniece Rīgā Elīna Bīviņa atvainojas visiem tikšanās dalībniekiem, cerot uz situācijas izpratni. “Visi Eiropas Parlamenta eksperti noteikti seko līdzi valdības veidošanas procesam, un pagājušās nedēļas pavērsiens ar Krišjāņa Kariņa iesaistīšanos šī procesa vadībā ir kardināli mainījis viņa dienaskārtību,” skaidro E. Bīviņa, vakar lūdzot konkursa noslēguma pasākumu pārcelt dienu vēlāk. Paša Krišjāņa Kariņa ierašanās gan netiek droši solīta.

“Trešdien un ceturtdien izšķirsies svarīgi jautājumi valdības veidošanas procesā, un mēs visi saprotam, ka tā šobrīd ir prioritāte. Visi gribam beidzot tikt pie valdības,” tā padomniece.

Arī “Malienas Ziņas” atvainojas konkursa dalībniekiem par radītajām neērtībām, taču cer uz noslēguma pasākuma pozitīvajām emocijām. Ja pašiem izmaiņu dēļ nav iespējas ierasties, lūgums atsūtīt uzticamus pārstāvjus! Ciemos būs Krišjāņa Kariņa komanda, kas nodrošinās jau solīto izlozi un balvas (divi konkursa dalībnieki, kuri būs ieradušies klātienē, izlozēs iespēju doties ceļojumā uz Briseli!), kā arī būs iespēja no pirmavotiem uzzināt, kā K. Kariņam veicas valdības veidošanas sarunās.

Jāatgādina, ka konkurss sadarbībā ar K. Kariņu allaž bijis viens no populārākajiem, tādēļ kļuvis par mūsu laikraksta tradīciju, vienmēr ciemos sagaidot arī pašu EP deputātu. Paldies viesmīlīgajai Alūksnes pilsētas bibliotēkai, kas allaž uzņem kuplo “Eiropas Parlamenta ekspertu” pulciņu un viesus no Eiropas Parlamenta!

Uz tikšanos piektdien!

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 18.12.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma