Bez skolas pagastā būs tukšums

“Nedzeniet cilvēkus projām no novada!” tas bija viens no aicinājumiem, kas pirms nedēļas izskanēja vecāku sapulcē Pededzes pamatskolā, kurā tika apspriests Alūksnes novada pašvaldības darba grupas ziņojums par izglītības iestāžu tīklu Alūksnes novadā no 2021. gada.

Sapulcē piedalījās ne tikai bērnu vecāki, pedagogi, skolas absolventi un Pededzes pagasta pārvaldes vadītāja Daiga Vītola. Uz to bija ieradusies arī Strautiņu pamatskolas vecāku padomes priekšsēdētāja Iveta Bukovska, Alūksnes novada domes deputātes Līga Langrate un Jana Zilkalne, kuras jau iepriekš tikušās ar vecāku padomi arī Strautiņu pamatskolā, Jaunalūksnes un Malienas pagasta pārvaldes vadītāja Inta Cinglere un teritorijas attīstības speciāliste Violeta Kļaviņa.

Pededzes pamatskolas direktore Selga Bībere iepazīstināja sapulces dalībniekus ar darba grupas ziņojumu. Viņa informēja par skolu direktoru tikšanos ar darba grupu, kura sagatavoja ziņojumu, kā arī par Pededzes pamatskolas vecāku padomes pārstāvju tikšanos ar darba grupas vadītāju Aivaru Fominu. Jautājumu par šo ziņojumu ir daudz, taču atbildes uz tiem nav saņemtas. Un svarīgākais no tiem – kādēļ, ņemot vērā izvirzītos kritērijus, izglītības kvalitāti un infrastruktūru, skolu tīklā pēc 2021. gada no lauku skolām paliek tikai Ziemeru un Liepnas pamatskola.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.12.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: nav izsata. fakts....

  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma