Saņem jaunu ugunsdzēsības auto

Viena no Valsts meža dienesta funkcijām ir meža ugunsdrošības uzraudzība un meža ugunsgrēku atklāšana, ierobežošana un likvidēšana, tāpēc ļoti svarīgs ir materiālās bāzes nodrošinājums, lai sekmīgi veiktu šo darbu. Lai kvalitatīvi īstenotu šo uzdevumu, Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības Alūksnes mežniecība pagājušās nedēļas nogalē saņēma materiālās bāzes papildinājumu – jaunākās paaudzes meža ugunsdzēsības automašīnu.

Svinīgajā notikumā piedalījās Valsts meža dienesta ģenerāldirektors Andis Krēsliņš, Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežzinis Aldis Bricis un SIA “Unimotors Latvia” valdes loceklis Toms Brants, kā arī citi meža dienesta darbinieki un sadarbības partneri. “Paldies par kvalitatīvu auto, jo pēc pieredzes varu teikt, ka šī ir vislabākā un viskvalitatīvākā meža ugunsdzēsības tehnika, jo tai ir laba caurejamība, iespējami ātra nokļūšana ugunsgrēka vietā, cilvēkiem būs ērti strādāt ar šo automašīnu,” pateicībā par paveikto un cerot uz turpmāku sadarbību ar SIA “Unimotors Latvia”, teica A. Krēsliņš.

“Mums pašiem prieks par veiksmīgi aprīkoto automašīnu – šīs auto ir īstajā laikā un īstajā vietā – lai Ziemeļaustrumu virsmežniecības teritorijā esošie meži vienmēr būtu drošībā! Paldies par uzticēšanos, lai labi veicas!” teica SIA “Unimotors Latvia” valdes loceklis Toms Brants, jaunā auto atslēgas simboliski pasniedzot Valsts meža dienesta ģenerāldirektoram Andim Krēsliņam.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.12.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma