Aicina iepriecināt pansionātos mītošos seniorus

Jau piekto gadu pēc kārtas ir iespēja nosūtīt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu Ziemassvētku svētku kartīti. Tas neprasīs lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma. Starp akcijai pieteiktajam sociālās aprūpes iestādēm ir arī Trapenes pansionāts – varam iepriecināt tur mītošos seniorus.

Svarīgi, ka pieteikums apsveikumam jāaizpilda elektroniski: www.engelapasts.lv – tur viss ir izsmeļoši paskaidrots.

“Projektam jau pievienojušies 70 sociālās aprūpes centri (ap 6000 cilvēku) no visiem Latvijas reģioniem un turpina pievienoties. Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk nekā 12 500 cilvēku. Vienam cilvēkam var nosūtīt neierobežotu skaitu kartīšu vai vēstuļu,” par akciju informē akcijas “Eņģeļa pasts” vadītāja Līga Uzulniece, aicinot piedomāt par Ziemassvētku kartītēm tieši vājredzīgiem un neredzīgiem senioriem, sagādājot šiem cilvēkiem Ziemassvētku kartītes ar tekstūru/reljefu, lai tādējādi radītu viņiem pozitīvas sajūtas, tās aptaustot un sajūtot.

Tāpat šogad darbojas arī projekts “Ziemassvētku vecīša darbnīca”, ar kura palīdzību ir iespēja sarūpēt arī Ziemassvētku dāvaniņu kādam, kuram tas šobrīd ir visvairāk nepieciešams. Projekta “Eņģeļa pasts” ietvaros dāvaniņu piegādi veiks sadarbības partneris SIA “DPD”, rūpējoties par sūtījuma piegādi tieši pašā sociālās aprūpes centrā. Arī par šo projektu sīka darbības instrukcija lasāma www.enge lapasts.lv. Tur ir gan sociālās aprūpes centru saraksti, gan īsas senioru vizītkartes, kas palīdzēs jums izraudzīties viņam vispiemērotāko dāvaniņu.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: nav izsata. fakts....

  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma