Katram darbam augsta kvalitātes raudze

Latvijas 100. dzimšanas dienas gadā par Apes novada “Gada cilvēku” nominācijā “Pašvaldības darbinieks (-ce)” tika atzīta un “Kristāla ābolu” saņēma Apes novada domes attīstības nodaļas projektu vadītāja, jauniešu kluba “Sliedes” aktīva dalībniece Daiga Bojāre, kura vietējā pašvaldībā strādā jau 11 gadus.

Šajā laikā ar savu darbību Daiga apliecinājusi uzticību darbam un vietai, kur dzīvo un strādā. Cilvēki, kuri bija ieteikuši apenieti augstajam apbalvojumam, savā apliecinājumā par to vēstījuši.

“Daiga Bojāre ir kļuvusi par iedvesmojošu Apes novada patrioti, kurai rūp katra cilvēka iespējas augt un attīstīties,” uzskata nominācijas pieteicēji un turpina: “To pierāda viņas ikdienas personīgā attieksme pret darbu un vidi. Daiga piedalās dažādu projektu realizācijā gan ar jauniešiem, gan ar cilvēkiem, kas vēlas mainīt savu līdzšinējo ikdienu. Ja vakaros redzat gaismu domes mājas pirmā stāva logā, tad ziniet – tur vēl strādā Daiga. Viņa ir zinoša, precīza un ļoti atbildīga, meistarīgi pārvalda IT tehniku un programmas, un šīs zināšanas speciālistei noder, veidojot maketus, kalendārus, afišas, tūrisma bukletus un atklātnes. Daigas Bojāres darba moto ir – kvalitāte. Šo viņas īpašību novērtē gan izglītības iestāžu, gan apvienību un biedrību darbinieki, gan citi pilsētas un novada iedzīvotāji.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.12.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma