Iepirkums izsludināts, būvnieks nepiesakās

Laikraksta lasītāji jautā, kas notiek ar daudzdzīvokļu namu Torņa ielā 15, kurš cieta gāzes sprādzienā, un redakcijai lūdz to noskaidrot. “Māja stāv neremontēta, cilvēki savos dzīvokļos atgriezties nevar. Kad beidzot tur tiks uzsākti remontdarbi?” jautā kāds lasītājs, kurš savu vārdu laikraksta slejās atklāt nevēlējās.

Mājas apsaimniekotāja uzņēmuma SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis Armands Musts laikrakstam skaidro, ka 28. novembrī noslēdzās pašvaldības iepirkuma procedūra par ēkas cietušās daļas atjaunošanu, taču neviens būvnieks konkursam nepieteicās. “Uzņēmums meklēs variantu un iespējas mainīt nolikumu, lai tas būtu interesantāks kādai būvfirmai, tad izsludināsim jaunu iepirkumu, lai tomēr varētu uzsākt minētās mājas piektās kāpņu telpas atjaunošanu, uzsākt projekta pirmās kārtas realizāciju,” stāsta A. Musts.

Domājot par visas Torņa ielas 15. mājas apsaimniekošanu 2019. gadā, plānots sākt jau agrāk izstrādātos projektus kopīpašuma uzlabošanai, un lielākoties tie būs energoefektivitātes pasākumi, kuri tiks finansēti no kopīpašuma uzkrājuma, norāda valdes loceklis.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 1. līdz 15. decembrim Veclaicenes tautas namā izstādes “Cimdi un šalles” un Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” musturdeķi “Raibu raibā pasaulīte”.

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

14. decembrī no 18.00 līdz 20.00 Jaunannas Tautas namā Ziemassvētku dāvanu andele.

14. decembrī 18.00 Mālupes pagastā svētku egles iedegšana “Mazās eglītes lielā diena”.

Lasīt tālāk »

Reklāma