Aicina pavadīt dienu ar ķepaiņiem

Sestdien, 1. decembrī, biedrība “Astes un Ūsas” sadarbībā ar aktīviem alūksniešiem aicina pievienoties kopīgā pasākumā “Prieka diena ķepaiņiem”.

Šajā dienā paredzēts iepriecināt dzīvnieku mājā mītošos dzīvniekus, kā arī sekmēt, lai tie Ziemassvētkus varētu sagaidīt siltās mājās. “Tiek aicināts piedalīties ikviens, lai pastaigā izvestu 20 suņus un samīļotu vairākus desmitus kaķu. Pasākuma dalībnieki tiek aicināti nest pārtiku, rotaļlietas, segas, traukus un jebko citu, kas varētu sniegt siltumu grūtajā ikdienā,” vēsta biedrības “Astes un Ūsas” valdes priekšsēdētāja Elīna Dambe.

Pasākuma laikā dzīvniekiem paredzēta fotosesija, tāpēc īpaši aicināti atsaukties fotogrāfi, kuri būtu ar mieru piedalīties, lai pēc tam fotogrāfijas izmantotu māju meklējumos ķepaiņiem.

Ja vēlaties fotografēt vai jums ir piemērotas lietas, kas varētu noderēt skaistai fotosesijas noformēšanai – lūgums sazināties ar biedrību. Pasākums paredzēts ārā, tāpēc dalībnieki aicināti ģērbties silti. Sākums no pulksten 13.00, Alūksnē, Ošu ielā 5.

Papildu informācija iegūstama, zvanot: 29477535.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma