“Burtotava” māca burtot

Izdevniecībā “RaKa” izdota Strautiņu pamatskolas skolotājas Guntas Epneres grāmata – spēle “Burtotava”, kas paredzēta bērniem vecumā no trīs gadiem un palīdzēs apgūt burtus, lasīt zilbes un vārdus, attīstīt uzmanību un atmiņu.

“Tas ir priecīgs notikums Strautiņu skolai. Šogad izdota Andra Akmentiņa grāmata “Skolotāji”, kura ir uzrakstīta par mūsu skolu, kultūrvēsturnieks Jānis Polis uzrakstījis grāmatu “Alsviķu Ķemera (Strautiņu) skola”, kuras tapšanā piedalījušies arī mūsu skolas skolotāji un kādreizējie audzēkņi, bet Guntas Epneres grāmata ir īpašs notikums, jo mūsu skolas skolotāja ir radījusi mācību materiālu, kas būs noderīgs gan skolotājiem, gan bērnu vecākiem, un par to ir īpašs prieks,” sacīja Strautiņu pamatskolas skolotāja Tija Āboliņa dienā, kad “Burtotavu” pēc mācību stundām G. Epnere prezentēja savām kolēģēm.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 30.11.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma