Tikšanās ar Krišjāni Kariņu – 20. decembrī

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums un tikšanās ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Krišjāni Kariņu (Jaunā Vienotība/ETP) būs 20. decembrī pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki.

Kā jau vēstījām iepriekšējā numurā, noslēdzies konkurss “Eiropas Parlamenta eksperts”, ko rīko laikraksts “Malienas Ziņas” sadarbībā ar EP deputātu Krišjāni Kariņu un kurā lasītājiem ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību un Latvijas pārstāvniecību tajā. Šogad atkal bijusi liela atsaucība un atbildes mums iesūtījuši 33 Eiropas Parlamenta eksperti, veiksmīgi atbildot uz visiem jautājumiem un paužot viedokli, kādēļ, viņuprāt, ir svarīgi piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kas notiks 2019. gada 25. maijā.

Aicinām visus uz tikšanos ar K. Kariņu, kur būs iespēja neformālā gaisotnē pārrunāt Eiropai un Latvijai svarīgas lietas, akcentējot nākamajā gadā gaidāmās EP vēlēšanas, kā arī saņemt speciālbalvas no Eiropas Parlamenta! Divi konkursa dalībnieki, kuri būs ieradušies klātienē, izlozēs iespēju doties ceļojumā uz Briseli. Ceļojums paredzēts nākamā gada maijā.

Jāatgādina, ka konkurss sadarbībā ar K. Kariņu allaž bijis viens no populārākajiem, tādēļ kļuvis par mūsu laikraksta tradīciju. Paldies viesmīlīgajai Alūksnes pilsētas bibliotēkai, kas allaž uzņem kuplo “Eiropas Parlamenta ekspertu” pulciņu un viesus no Eiropas Parlamenta!

Sandra Apine

1 komentārs

 1. Laure:

  Labdien,
  Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos aizdevumus ar 2% likmi. Mēs varam sniegt jums aizdevumus, lai iegādātos traktorus vai zemi, lai jūs varētu veikt lauksaimniecību, tirdzniecību vai citas lietas, ko vēlaties darīt. Sazinieties ar mums pa e-pastu: sduplens@gmail.com
  Kas ir: +33 7 56 88 17 68
  Mani labākie

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

 • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

 • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

 • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

 • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

 • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma