Tikšanās ar Krišjāni Kariņu – 20. decembrī

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums un tikšanās ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Krišjāni Kariņu (Jaunā Vienotība/ETP) būs 20. decembrī pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki.

Kā jau vēstījām iepriekšējā numurā, noslēdzies konkurss “Eiropas Parlamenta eksperts”, ko rīko laikraksts “Malienas Ziņas” sadarbībā ar EP deputātu Krišjāni Kariņu un kurā lasītājiem ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību un Latvijas pārstāvniecību tajā. Šogad atkal bijusi liela atsaucība un atbildes mums iesūtījuši 33 Eiropas Parlamenta eksperti, veiksmīgi atbildot uz visiem jautājumiem un paužot viedokli, kādēļ, viņuprāt, ir svarīgi piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kas notiks 2019. gada 25. maijā.

Aicinām visus uz tikšanos ar K. Kariņu, kur būs iespēja neformālā gaisotnē pārrunāt Eiropai un Latvijai svarīgas lietas, akcentējot nākamajā gadā gaidāmās EP vēlēšanas, kā arī saņemt speciālbalvas no Eiropas Parlamenta! Divi konkursa dalībnieki, kuri būs ieradušies klātienē, izlozēs iespēju doties ceļojumā uz Briseli. Ceļojums paredzēts nākamā gada maijā.

Jāatgādina, ka konkurss sadarbībā ar K. Kariņu allaž bijis viens no populārākajiem, tādēļ kļuvis par mūsu laikraksta tradīciju. Paldies viesmīlīgajai Alūksnes pilsētas bibliotēkai, kas allaž uzņem kuplo “Eiropas Parlamenta ekspertu” pulciņu un viesus no Eiropas Parlamenta!

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 1. līdz 15. decembrim Veclaicenes tautas namā izstādes “Cimdi un šalles” un Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” musturdeķi “Raibu raibā pasaulīte”.

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

14. decembrī no 18.00 līdz 20.00 Jaunannas Tautas namā Ziemassvētku dāvanu andele.

14. decembrī 18.00 Mālupes pagastā svētku egles iedegšana “Mazās eglītes lielā diena”.

Lasīt tālāk »

Reklāma