Merķeļa iela kļūs par vienvirziena ielu

Jau no šīs pirmdienas, 12. novembra, Merķeļa iela posmā no Uzvaras līdz Brīvības ielai, Alūksnē, kļuvusi par vienvirziena ielu, kā tas ir paredzēts ielas pārbūves projektā.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka projekta ietvaros pārbūvēs Merķeļa un Uzvaras ielas visā to garumā, Latgales ielu posmā no Dārza ielas līdz krustojumam ar Kanaviņu un Uzvaras ielām, ietverot arī minēto krustojumu, Jāņkalna ielu no krustojuma ar Tālavas ielu, Brīvības ielu no krustojuma ar Jāņkalna ielu līdz Merķeļa ielai. “Viena no projektā paredzētajām satiksmes organizācijas izmaiņām ir saistīta ar to, ka Merķeļa iela sliktās pārredzamības dēļ tiek pārveidota par vienvirziena ielu posmā no Uzvaras līdz Brīvības ielai, kur satiksme turpmāk tiks virzīta virzienā no Uzvaras uz Brīvības ielu,” skaidro E. Aploka, aicinot autovadītājus, kuri šobrīd izmanto Merķeļa ielu, ņemt vērā izmaiņas.

Šobrīd Merķeļa ielā turpinās lietusūdens kanalizācijas izbūve, ierakuma būvniecība un konstruktīvo kārtu izbūve. Pārējās ielās pārbūve turpināsies nākamgad.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 1. līdz 15. decembrim Veclaicenes tautas namā izstādes “Cimdi un šalles” un Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” musturdeķi “Raibu raibā pasaulīte”.

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

14. decembrī no 18.00 līdz 20.00 Jaunannas Tautas namā Ziemassvētku dāvanu andele.

14. decembrī 18.00 Mālupes pagastā svētku egles iedegšana “Mazās eglītes lielā diena”.

Lasīt tālāk »

Reklāma