Merķeļa iela kļūs par vienvirziena ielu

Jau no šīs pirmdienas, 12. novembra, Merķeļa iela posmā no Uzvaras līdz Brīvības ielai, Alūksnē, kļuvusi par vienvirziena ielu, kā tas ir paredzēts ielas pārbūves projektā.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka projekta ietvaros pārbūvēs Merķeļa un Uzvaras ielas visā to garumā, Latgales ielu posmā no Dārza ielas līdz krustojumam ar Kanaviņu un Uzvaras ielām, ietverot arī minēto krustojumu, Jāņkalna ielu no krustojuma ar Tālavas ielu, Brīvības ielu no krustojuma ar Jāņkalna ielu līdz Merķeļa ielai. “Viena no projektā paredzētajām satiksmes organizācijas izmaiņām ir saistīta ar to, ka Merķeļa iela sliktās pārredzamības dēļ tiek pārveidota par vienvirziena ielu posmā no Uzvaras līdz Brīvības ielai, kur satiksme turpmāk tiks virzīta virzienā no Uzvaras uz Brīvības ielu,” skaidro E. Aploka, aicinot autovadītājus, kuri šobrīd izmanto Merķeļa ielu, ņemt vērā izmaiņas.

Šobrīd Merķeļa ielā turpinās lietusūdens kanalizācijas izbūve, ierakuma būvniecība un konstruktīvo kārtu izbūve. Pārējās ielās pārbūve turpināsies nākamgad.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: nav izsata. fakts....

  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma