Demontētās plāksnes privātai lietošanai pašvaldība nenodod

Šonedēļ Alūksnes novada pašvaldībā vērsušies vairāki iedzīvotāji, kas vēlējušies savām vajadzībām no pašvaldības saņemt plāksnes, kas demontētas administratīvās ēkas laukumā būvdarbu laikā. Alūksnes novada pašvaldība informē, ka šāda plākšņu nodošana privātpersonām no pašvaldības puses nenotiek.

“Līgumā, kas ir noslēgts starp pašvaldību kā būvdarbu pasūtītāju un uzņēmumu, kas būvdarbus veic, paredzēts, ka būvniecības procesa laikā radušies būvgruži, tajā skaitā plāksnes, būvfirmai ir jāutilizē. Pašvaldība vienā no būvsapulcēm ir lūgusi uzņēmējam daļu nebojātu plākšņu nogādāt pašvaldības aģentūras “SPODRA” teritorijā, lai tās pēc nepieciešamības varētu izmantot kādu publisku teritoriju labiekārtošanai pilsētā vai novada pagastos. Pārējās plāksnes, kā jau iepriekš minēts, būvfirmai ir pienākums utilizēt,” skaidro Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: nav izsata. fakts....

  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma