Izglītības iestāžu tīklā gaidāmas pārmaiņas

Novembra Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē Alūksnes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Kupča iepazīstināja ar novada pašvaldības darba grupas ziņojumu par izglītības iestāžu tīklu Alūksnes novadā no 2021. gada. Tās uzdevums bija novada attīstības programmas ietvaros izstrādāt kritērijus ilgtspējīga izglītības iestāžu tīkla izveidei un priekšlikumus tā finansēšanai.

Strautiņu pamatskola šogad atzīmēja 150 gadu jubileju, taču nākotnē to paredzēts slēgt tāpat kā Bejas, Malienas un Pededzes pamatskolu.  Foto no “MZ” arhīva

Darba grupu vadīja Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins, tajā strādāja Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova, Sociālās, izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja vietnieks Druvis Mucenieks, Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite, Īpašumu nodaļas vadītājs Ingus Berkulis, Finanšu nodaļas vadītāja Evita Ņedaivodina, Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Inga Grizāne un Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Kupča.

Darba grupa veica situācijas analīzi par izglītības iestāžu un izglītojamo skaitu novadā, izglītības iestāžu piepildījumu un izglītības kvalitāti. Tāpat tika izvērtēta izglītības iestāžu infrastruktūra un materiāli tehniskais nodrošinājums 2018. gadā un apkopoti nepieciešamie darbi infrastruktūras uzlabošanā līdz 2023. gadam. Vērtēja arī izglītojamo iespējas nokļūt uz izglītības iestādi 2018./ 2019. mācību gadā un atpakaļ uz mājām un sagatavoti priekšlikumi skolēnu pārvadājumu izmaiņām.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.11.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma