Alūksnē Lāčplēša diena ir īpaši svētki

Lāčplēša diena neatkarīgas Latvijas valsts tapšanas vēsturē ir viena no nozīmīgākajām dienām. Tādēļ šogad 11. novembrī, svinot Lāčplēša dienu, visa novada ļaudis aicināti pulcēties svinību pasākumos Alūksnē.

“Plānots, ka vakara norišu laikā Alūksne būs viena no vietām Latvijā, no kurām pieslēgšanos tiešajam ēteram LTV 1. kanālā organizēs Latvijas Televīzija,” atklāj Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

“Alūksnes un tās iedzīvotāju ikdiena gan Latvijas pirmās brīvvalsts laikā ir bijusi un arī šobrīd turpina būt cieši saistīta ar Latvijas armiju, tādēļ Alūksnes novada pašvaldības vārdā aicinu novada iedzīvotājus – skolu kolektīvus, ģimenes, organizāciju un uzņēmumu kolektīvus kopā ar ģimenēm apmeklēt šos Latvijas armijai un Brīvības cīņu atceres 99. gadskārtai nozīmīgos svētku pasākumus, lai būtu vienoti svētkos un apliecinātu cieņu vēsturiskajiem notikumiem un tiem bruņoto spēku karavīriem, kas mūsdienās kalpo Latvijas armijā un Zemessardzes rindās,” piedalīties svētku pasākumos aicina Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.11.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma