Alūksnē Lāčplēša diena ir īpaši svētki

Lāčplēša diena neatkarīgas Latvijas valsts tapšanas vēsturē ir viena no nozīmīgākajām dienām. Tādēļ šogad 11. novembrī, svinot Lāčplēša dienu, visa novada ļaudis aicināti pulcēties svinību pasākumos Alūksnē.

“Plānots, ka vakara norišu laikā Alūksne būs viena no vietām Latvijā, no kurām pieslēgšanos tiešajam ēteram LTV 1. kanālā organizēs Latvijas Televīzija,” atklāj Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

“Alūksnes un tās iedzīvotāju ikdiena gan Latvijas pirmās brīvvalsts laikā ir bijusi un arī šobrīd turpina būt cieši saistīta ar Latvijas armiju, tādēļ Alūksnes novada pašvaldības vārdā aicinu novada iedzīvotājus – skolu kolektīvus, ģimenes, organizāciju un uzņēmumu kolektīvus kopā ar ģimenēm apmeklēt šos Latvijas armijai un Brīvības cīņu atceres 99. gadskārtai nozīmīgos svētku pasākumus, lai būtu vienoti svētkos un apliecinātu cieņu vēsturiskajiem notikumiem un tiem bruņoto spēku karavīriem, kas mūsdienās kalpo Latvijas armijā un Zemessardzes rindās,” piedalīties svētku pasākumos aicina Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.11.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma