“Kristāla ābolus” saņems deviņi darbīgi cilvēki

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Virešu saieta namā godinās Apes novada izcilākos ļaudis. Tā būs jau septītā reize, kad līdzcilvēki ar prieku un pateicību izraudzījušies tos cilvēkus, kas ar uzņēmību un atbildību darījuši labus darbus un pelnījuši saņemt Apes novada domes augstāko apbalvojumu – Virešu dižās mežābeles “Kristāla ābolu”.

Apes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane informēja, ka personu apbalvošanai par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem Apes novada attīstībā, saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā vai citā nozīmīgā jomā pagodinājumam “Apes novada gada cilvēks 2018” dome līdz 8. oktobrim saņēmusi 50 pieteikuma vēstules ar iedzīvotāju ierosinājumiem par gandrīz 30 personām, kurās iesniedzēji pamatojuši, kāpēc tieši viņa izvirzītais līdzcilvēks būtu pelnījis to saņemt, un 15. oktobrī tie visi izskatīti.

Šogad apbalvojumam bija iespējams ieteikt izcilākos ļaudis šādās nominācijās: skolotājs, sabiedriskais darbinieks, jaunietis, aktīvākais pensionārs, pašvaldības darbinieks, līdzcilvēks “Cilvēks – cilvēkam” un mūža ieguldījums.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.11.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma