Diskutē par amata vietām jaunizveidotajā pārvaldē

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada dome starp citiem jautājumiem lēma arī par amata vietām un atlīdzību Alūksnes novada pašvaldībā un, konkrēti, par amata vietām jaunizveidotajā pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē.

Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Evija Švalbe deputātiem paskaidroja, ka iestādē grozījumi amata vietās nepieciešami esošā budžeta ietvaros tādēļ, lai sakārtotu funkcijas un turpinātu darbu. Jau gada sākumā Sociālo lietu pārvaldē bija četras nodaļas un četri to vadītāji. Arī pašlaik šis modelis darbojas tāpat, taču priekšlikums veikt reorganizāciju izstrādāts ar mērķi vienmērīgāk pārdalīt darbinieku funkcijas. Vadītāja detalizēti paskaidroja katras nodaļas darbinieku pienākumus, uzsverot, ka tie vairosies ar jaunajiem projektiem, kas tiks realizēti laikā, kad iestādes rīcībā pēc rekonstrukcijas tiks nodota ēka Uzvaras ielā 1, Alūksnē.

Plašāka diskusija starp deputātiem izvērtās tad, kad E. Švalbe pauda priekšlikumu darbā uz nepilnu slodzi pieņemt vēl vienu lietvedi un mainīt ģimenes lietu nodaļas darba modeli.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 30.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma