Diskutē par amata vietām jaunizveidotajā pārvaldē

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada dome starp citiem jautājumiem lēma arī par amata vietām un atlīdzību Alūksnes novada pašvaldībā un, konkrēti, par amata vietām jaunizveidotajā pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē.

Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Evija Švalbe deputātiem paskaidroja, ka iestādē grozījumi amata vietās nepieciešami esošā budžeta ietvaros tādēļ, lai sakārtotu funkcijas un turpinātu darbu. Jau gada sākumā Sociālo lietu pārvaldē bija četras nodaļas un četri to vadītāji. Arī pašlaik šis modelis darbojas tāpat, taču priekšlikums veikt reorganizāciju izstrādāts ar mērķi vienmērīgāk pārdalīt darbinieku funkcijas. Vadītāja detalizēti paskaidroja katras nodaļas darbinieku pienākumus, uzsverot, ka tie vairosies ar jaunajiem projektiem, kas tiks realizēti laikā, kad iestādes rīcībā pēc rekonstrukcijas tiks nodota ēka Uzvaras ielā 1, Alūksnē.

Plašāka diskusija starp deputātiem izvērtās tad, kad E. Švalbe pauda priekšlikumu darbā uz nepilnu slodzi pieņemt vēl vienu lietvedi un mainīt ģimenes lietu nodaļas darba modeli.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 30.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma