Nozīmīgākā ielu pārbūves darbu daļa notiks nākamgad

Alūksnē šoruden uzsākta Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Alūksnes pilsētas rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstības 2. kārta” īstenošana. Tā ietvaros tiek izbūvēts ūdensvada sacilpojums Merķeļa industriālās ielas zonai, kā arī veikti primārie sagatavošanās darbi ielu pārbūvei.

“Projekta mērķis ir veicināt otras lielākās Alūksnes rūpnieciskās apbūves zonas attīstību. Ieguldījumi infrastruktūrā sniegs iespēju paplašināt uzņēmējdarbību projekta teritorijā, kurā komersanti apliecinājuši 25 jaunu darbavietu izveidošanu un finanšu ieguldījumu uzņēmējdarbības paplašināšanā ne mazāk kā 1,2 miljonu eiro apmērā,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Projekta ietvaros nozīmīga pārbūve notiks vairākās ielās un to posmos. Saskaņā ar SIA “Belss” izstrādāto būvprojektu tiks pārbūvēta Merķeļa un Uzvaras iela visā to garumā, kā arī Latgales ielas posms no Dārza ielas līdz krustojumam ar Kanaviņu un Uzvaras ielām, ietverot arī minēto krustojumu. Savukārt pēc SIA “BM – projekts” izstrādātā būvprojekta darbi ritēs Jāņkalna ielā no krustojuma ar Tālavas ielu un Brīvības ielā no krustojuma ar Jāņkalna ielu līdz Merķeļa ielai. Ielu pārbūvi veic SIA “8CBR” par līgumcenu 3 053 108,78 eiro. Būvuzraudzību nodrošina SIA “RS Būvnieks”.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 26.10.2018.

1 komentārs

 1. Šoferis:

  Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi?
  Tur ”piešpaktelē” manuāli šobrīd vajadzīgās vietas Džamšuta stilā, lūdzu būvuzrauga un Pasūtītāja komentāru

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

 • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

 • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

 • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

 • Kolis: Beidzot!!!!...

 • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma