Nozīmīgākā ielu pārbūves darbu daļa notiks nākamgad

Alūksnē šoruden uzsākta Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Alūksnes pilsētas rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstības 2. kārta” īstenošana. Tā ietvaros tiek izbūvēts ūdensvada sacilpojums Merķeļa industriālās ielas zonai, kā arī veikti primārie sagatavošanās darbi ielu pārbūvei.

“Projekta mērķis ir veicināt otras lielākās Alūksnes rūpnieciskās apbūves zonas attīstību. Ieguldījumi infrastruktūrā sniegs iespēju paplašināt uzņēmējdarbību projekta teritorijā, kurā komersanti apliecinājuši 25 jaunu darbavietu izveidošanu un finanšu ieguldījumu uzņēmējdarbības paplašināšanā ne mazāk kā 1,2 miljonu eiro apmērā,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Projekta ietvaros nozīmīga pārbūve notiks vairākās ielās un to posmos. Saskaņā ar SIA “Belss” izstrādāto būvprojektu tiks pārbūvēta Merķeļa un Uzvaras iela visā to garumā, kā arī Latgales ielas posms no Dārza ielas līdz krustojumam ar Kanaviņu un Uzvaras ielām, ietverot arī minēto krustojumu. Savukārt pēc SIA “BM – projekts” izstrādātā būvprojekta darbi ritēs Jāņkalna ielā no krustojuma ar Tālavas ielu un Brīvības ielā no krustojuma ar Jāņkalna ielu līdz Merķeļa ielai. Ielu pārbūvi veic SIA “8CBR” par līgumcenu 3 053 108,78 eiro. Būvuzraudzību nodrošina SIA “RS Būvnieks”.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 26.10.2018.

1 komentārs

 1. Šoferis:

  Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi?
  Tur ”piešpaktelē” manuāli šobrīd vajadzīgās vietas Džamšuta stilā, lūdzu būvuzrauga un Pasūtītāja komentāru

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Artuss: nav izsata. fakts....

 • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

 • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

 • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

 • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

 • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma