Būvprojekts top, investora vēl nav

Alūksnes novada domes ārkārtas sēdē starp citiem jautājumiem deputāti lēma par izmaiņām, kas domei jāveic saistībā ar veselības veicināšanas pakalpojumu centra izveidi.

Jau informēts, ka Alūksnes novada pašvaldības izsludinātajam konkursam par zemes gabalu apbūves tiesībām Alūksnes novadā iesniedza trīs pretendenti, bet konkursa nolikumam atbilda divi. Izvērtējot piedāvājumus, līgums par apbūves tiesības piešķiršanu noslēgts ar fiziskām personām Uģi Voronu un Druvi Tomsonu. Maksa par apbūves tiesību gadā ir 0,00 eiro, tātad tā nav prasīta. Tagad, lai turpinātu virzīt projektu, Alūksnes novada domei bija jāizlemj, vai pieņemt realizēšanai bezatlīdzības lietošanā nekustamā īpašuma “Jaunsētas”, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā, sastāvā esošās zemes vienības daļu 2,54 hektāru platībā, uz kura tātad iecerēts būvēt veselības veicināšanas pakalpojumu centru.

Protams, lēmums ir pieņemts un līgums ar D. Tomsonu un U. Voronu par zemes izmantošanu jau ir noslēgts 18. augustā, tomēr, lemjot par šo jautājumu, arī deputātiem vēl joprojām bija dažādas neskaidrības, ko viņi vēlējās precizēt. Deputāte Līga Langrate jautāja, kas konkrēti pieņēma lēmumu par minētā centra būvniecību. “Piemēram, pajautājot alūksniešiem, vai viņi zina, kas būs šajā centrā, cilvēki domā, ka tur būs rehabilitācijas centrs, varbūt viesnīca, tomēr nekā tāda tur taču nebūs!” teica L. Langrate.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 23.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma