Būvprojekts top, investora vēl nav

Alūksnes novada domes ārkārtas sēdē starp citiem jautājumiem deputāti lēma par izmaiņām, kas domei jāveic saistībā ar veselības veicināšanas pakalpojumu centra izveidi.

Jau informēts, ka Alūksnes novada pašvaldības izsludinātajam konkursam par zemes gabalu apbūves tiesībām Alūksnes novadā iesniedza trīs pretendenti, bet konkursa nolikumam atbilda divi. Izvērtējot piedāvājumus, līgums par apbūves tiesības piešķiršanu noslēgts ar fiziskām personām Uģi Voronu un Druvi Tomsonu. Maksa par apbūves tiesību gadā ir 0,00 eiro, tātad tā nav prasīta. Tagad, lai turpinātu virzīt projektu, Alūksnes novada domei bija jāizlemj, vai pieņemt realizēšanai bezatlīdzības lietošanā nekustamā īpašuma “Jaunsētas”, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā, sastāvā esošās zemes vienības daļu 2,54 hektāru platībā, uz kura tātad iecerēts būvēt veselības veicināšanas pakalpojumu centru.

Protams, lēmums ir pieņemts un līgums ar D. Tomsonu un U. Voronu par zemes izmantošanu jau ir noslēgts 18. augustā, tomēr, lemjot par šo jautājumu, arī deputātiem vēl joprojām bija dažādas neskaidrības, ko viņi vēlējās precizēt. Deputāte Līga Langrate jautāja, kas konkrēti pieņēma lēmumu par minētā centra būvniecību. “Piemēram, pajautājot alūksniešiem, vai viņi zina, kas būs šajā centrā, cilvēki domā, ka tur būs rehabilitācijas centrs, varbūt viesnīca, tomēr nekā tāda tur taču nebūs!” teica L. Langrate.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 23.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma