Sveic simto Alūksnes novadā reģistrēto bērniņu

Alūksniešu Diānas Lozko un Laura Puka ģimenē 28. septembrī pasaulē nāca meitiņa Emīlija. Viņa ir simtais bērniņš, kas šogad reģistrēts Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā, tādēļ jau tradicionāli saņem sveicienus un dāvanu Alūksnes novada pašvaldības vārdā no novada domes priekšsēdētāja Artura Dukuļa.

Jaunie vecāki ļoti priecājas par mazo meitiņu. Vārdu viņai bija izdomājuši sen, un Lauris atzīstas, ka viņš vienmēr zinājis to, ka viņam pirmā būs meita, kam dos vārdu Emīlija. Mazā piedzimusi dūšīga – 3800 gramus smaga un 55 centimetrus gara – un nu jau krietni paaugusies un pieņēmusies svarā. Dienā Emīlija esot mierīga, bet “koncertus rīkojot” vakaros, kad tētis atgriežas no darba. Lauris ir individuālais komersants, kas nodarbojas ar kokapstrādi. Viņš gatavo koka rotu kastītes un bērnu rotaļlietas. Savu uzņēmumu nodibinājis šogad, kad atgriezies no darba gurķu siltumnīcās Holandē.

“Pirms meitiņas piedzimšanas, lai viss uzņēmējdarbībā “grieztos” normāli, strādāju vidēji 16 stundas diennaktī. Tagad, lai gan darba ir daudz, jo tikai vēl visu cenšos attīstīt, maksimāli tam veltu desmit stundas un dodos mājās, lai palīdzētu Diānai auklēt mazo,” stāsta Lauris. Savukārt Diāna pirms meitiņas piedzimšanas vairākus gadus strādāja laikrakstā, tad – Bērnu un jauniešu centrā, mācot bērniem ukuleles spēli, un palīdzēja apgūt pirmās iemaņas fotografēšanā, filmēšanā un filmu montēšanā. Pie ģimenes locekļiem tiek pieskaitīti arī sunīte Džaza un papagailīte Luka, un visi viņi dzīvo daudzdzīvokļu mājas piektā stāva vienistabas dzīvoklītī, tādēļ Laurim tagad jārūpējas ne tikai par mazās meitiņas labsajūtu, bet arī par to, lai bērna ratiņi pastaigām ik dienu no piektā stāva tiktu nogādāti lejā un atkal atpakaļ.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 16.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma