Aicina uz kabarē

Ar draisku un rotaļīgu dziesmu stāstu 30. gadu kabarē stilā “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” jauno koncertsezonu uzsāk “Producentu grupa 7”. Koncertuzvedums būs veltīts leģendārajam latviešu mūziķim, dzejniekam un komponistam Alfrēdam Vinteram, kuram šoruden apritētu 110 gadu.

Savas dzīves laikā Alfrēds Vinters radījis vairāk nekā 200 dziesmu, arī visiem labi zināmās “Gaujas laivinieks” , “Trīs vītušas rozes”, “Kā var aizmirst”, “Pasta balodītis”, “Antons” un citas, un ne mirkli tās nav aizmirstas. Daudzas no tām ierakstītas “Bellacord” skaņu platēs, daudzas pārrakstītas piemiņas kladēs un glabātas ļaužu atmiņās padomju okupācijas gados, citas neiziet no galda dziesmu un ballīšu repertuāra arī mūsdienās.

Kabarē koncertstāstā “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” – gan dzīvespriecīga bohēma un saldsērīga vientulība, nevainīgs flirts un kvēla ilgošanās, gan niekošanās un sirdsēsti, bet līdztekus tam kā sudrabota stīga – savas tēvzemes mīlestība.

Dziesmu stāsts “Draugs, nejautā. Alfrēds Vinters” Alūksnes Kultūras centrā izskanēs 21. oktobrī pulksten 17.00. Biļetes iepriekšpārdošanā – “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma