Viss notiek uz labu

Sandra Apine

Pēc nesenā paziņojuma par abu laikrakstu – “Malienas Ziņu” un “Alūksnes Ziņu” – apvienošanos redakcija saņēmusi daudzus komentārus, jautājumus un galvenais – veiksmes vēlējumus.

Jāatzīst, daudzi šo vēsti uzskata par likumsakarīgu, jo lasītāji taču arī seko līdzi sabiedriskajiem procesiem, mediju tirgus tendencēm un galu galā – iedzīvotāju statistikai. Taču dzirdam arī bažas par to, cik sarežģīts būs šis process, ko iegūs vai zaudēs lasītājs un vai “Malienas Ziņas” vēl izdosies ieraudzīt to līdzšinējā formā un saturā. Jā, protams! Kā jau iepriekš, abonēšanas kampaņai sākoties, solīju, ne “Malienas Ziņas”, ne “Alūksnes Ziņas” nekur nav zudušas un nezudīs, un tās vērtības, kas abos laikrakstos bijušas līdz šim, pārmantos arī jaunais izdevums, pievienojot klāt jaunas. Protams, pārmaiņas vienmēr nes līdzi zināmus sarežģījumus, kas jāatrisina, un tad sāksies ierastais redakcijas darbs, kurā galvenais kopējais uzdevums būs rūpēties par lasītājam svarīgu saturu.

Piemēram, bijušais alūksnietis Māris Upenieks domā, ka iecerētie apvienošanās plāni “šķiet tikai pareizi”. Viņš raksta: “Pārāk maza pilsēta, lai pastāvētu divas drukātās avīzes. Cerams, būs labs kopējais portāls.” Citi norāda, ka īpaši priecājas, ka uzņēmumi apvienojas vienādās proporcijās. “Droši vien tas būs sarežģīts, bet laikam jau neizbēgams process,” komentē Sandra Vīksna. Savukārt laikraksta ilggadēja līdzgaitniece Anita Rozniece nav tik pozitīvi noskaņota: “Ne jau jaunās tehnoloģijas vainīgas. Alūksnes novads palēnām izgaist!? Kur paliek alūksnieši? Bēdīgi!” Ilggadēja abonente Velga Podniece mums raksta: “Katru dienu saņemam jaunas ziņas. Par abu laikrakstu apvienošanos – gan jau laiks rādīs – vai tas labi vai slikti. Varbūt apvienojoties un saglabājot darba vietas būs vēl labāk. Lai Jums viss izdodas!”

“Katru rītu sagaidīt ar prieku, katru vakaru – ar gandarījumu. Būt drošam par rītdienu, bet veselam un laimīgam katru dienu!” – šos mūsu krustvārdu mīklu sastādītājas Brigitas Skaistkalnes izraudzītos mīklas atminējuma vārdus redakcijai saistībā ar plānoto abu vietējo laikrakstu apvienošanos novēl arī krustvārdu mīklu minētāji, kuri jau ilgus gadus mūsu tematiskajā “Brīvbrīža” lappusītē “asina” savu erudīciju. “Mīļās “Malienas Ziņas”! Pārlasu pēdējo “MZ” numuru un bezgala skumji paliek. Lai Jums izdodas pārvarēt šo grūto pārvērtību laiku un pastāvēt kā vienmēr! “MZ” ir spējušas uzvarēt grūtības. Gan jau būs labi! Jūsu uzticamā lasītāja Aina Felša.”
Paldies par labajiem vārdiem! Tieši tādēļ jau šis projekts – lai būtu labāk!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma