Uz zoles čempionātu aicina Gulbenē

Jau 26. sezonu turpinās Gulbenes pilsētas individuālais zoles čempionāts, kas šīs galda spēles entuziastus pulcē divas reizes gadā. Šoruden tas notiks 21. oktobrī Gulbenes sporta centrā, Skolas ielā 12a.

Čempionāta organizatoru pārstāvis Arnis Martusevičs norāda, ka uz turnīru jāierodas savlaicīgi, lai līdz pulksten 9.45 spētu piereģistrēties, jo sacensības sāksies pulksten 10.00. Līdz šim Alūksnes novada pārstāvji ir bijuši aktīvi dalībnieki un vairākkārt guvuši arī atzīstamus panākumus.

Katru gadu interese par šīm sacensībām pieaug un arī konkurence kļūst spēcīgāka. A. Martusevičs atklāj, ka aizvadītajos turnīros ir piedalījušies vairāki simti zolmaņu, kopumā dalībnieki bijuši no 32 novadu 94 apdzīvotajām vietām. No tiem godalgotas vietas izcīnījuši Valmieras, Smiltenes, Cēsu, Balvu, Alūksnes, Rugāju, Rēzeknes, Viļānu, Līvānu, Madonas, Gulbenes, Jelgavas un vēl citu novadu dalībnieki. A. Martusevičs aicina visus šīs spēles interesentus piedalīties Gulbenes pilsētas zoles čempionātā un norāda, ka plašāka informācija gūstama portālā www.zolei.lv.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »