Uz zoles čempionātu aicina Gulbenē

Jau 26. sezonu turpinās Gulbenes pilsētas individuālais zoles čempionāts, kas šīs galda spēles entuziastus pulcē divas reizes gadā. Šoruden tas notiks 21. oktobrī Gulbenes sporta centrā, Skolas ielā 12a.

Čempionāta organizatoru pārstāvis Arnis Martusevičs norāda, ka uz turnīru jāierodas savlaicīgi, lai līdz pulksten 9.45 spētu piereģistrēties, jo sacensības sāksies pulksten 10.00. Līdz šim Alūksnes novada pārstāvji ir bijuši aktīvi dalībnieki un vairākkārt guvuši arī atzīstamus panākumus.

Katru gadu interese par šīm sacensībām pieaug un arī konkurence kļūst spēcīgāka. A. Martusevičs atklāj, ka aizvadītajos turnīros ir piedalījušies vairāki simti zolmaņu, kopumā dalībnieki bijuši no 32 novadu 94 apdzīvotajām vietām. No tiem godalgotas vietas izcīnījuši Valmieras, Smiltenes, Cēsu, Balvu, Alūksnes, Rugāju, Rēzeknes, Viļānu, Līvānu, Madonas, Gulbenes, Jelgavas un vēl citu novadu dalībnieki. A. Martusevičs aicina visus šīs spēles interesentus piedalīties Gulbenes pilsētas zoles čempionātā un norāda, ka plašāka informācija gūstama portālā www.zolei.lv.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma