Aicina uz lekcijām par stresa mazināšanu

Alūksnes novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Dzīvo vesels Alūksnes novadā!” ietvaros ir noslēdzies nūjošanas nodarbību cikls, bet 10. un 17. oktobrī notiks bezmaksas lekcijas par stresa samazi-nāšanu darba vietā.

Nūjošanas nodarbību ciklā “Nūjošana – iepazīsti Alūksnes novadu!” instruktores Solveigas Kristīnes Selgas vadībā ar nūjošanas tehniku iepazinās 29 cilvēki vecumā no astoņiem līdz 72 gadiem. Bērni nūjoja kopā ar vecākiem, iespēju piedalīties nodarbībās izmantoja arī atvaļinājumos esošie cilvēki no citām vietām, piemēram, Rīgas.

“Nodarbības norisinājās Alūksnē, Alsviķu, Mālupes un Ziemera pagastos dažāda reljefa maršrutos, izmantojot gan stāvus, gan lēzenus kāpumus, kāpnes un pat ūdeni. Aktīvākie dalībnieki piedalījās izturības gājienos līdz 20 km dienā un ārpus projekta turpina nūjot individuāli sev atbilstošā tempā un maršrutos.

Nūjošanas nodarbības “Nūjošana – iepazīsti Alūksnes novadu!” projekta “Dzīvo vesels Alūksnes novadā!” ietvaros plānots organizēt arī 2019. gadā,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Nūjošanas nodarbības beigušās, bet 10. un 17. oktobrī pulksten 17.00 Alūksnes Kultūras centra Disko zālē, Brūža ielā 7, interesenti aicināti apmeklēt pusotru stundu ilgas bezmaksas lekcijas “Stresa mazināšana darba vietā”. Tās vadīs pieredzējusī psiholoģe Svetlana Volkova. Lekciju mērķis ir apgūt stresa pārvaldības prasmes strādājošajiem, sniedzot teorētisku informāciju un izpildot praktiskus vingrinājumus.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »