Atklāts 15. projektu konkurss

Alūksnes un Apes novada fonds (AANF) ir atklājis 15. projektu konkursu. Tā mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Alūksnes un Apes novadā, atbalstot visdažādākās ilgtspējīgas iedzīvotāju iniciatīvas.

“Savas projektu idejas līdz 24. oktobrim var iesniegt biedrības, nodibinājumi, neformālas iedzīvotāju grupas, reliģiskas organizācijas un arodbiedrības. Projektu konkursa līdzekļi var tikt piešķirti labdarības, izglītības, kultūras, integrācijas, vides, sociālās jomas, sporta un citiem projektiem, bet jāņem vērā, ka aktivitātēm jānotiek Alūksnes un Apes novados,” iepazīstina AANF pārstāve Ilze Zvejniece.

Konkursa kopējais budžets ir 2040 eiro, savukārt vienam projektam maksimālā pieejamā summa ir 300 eiro.

“Jaunums ir tas, ka šogad viens projekts var pretendēt uz maksimālo summu 600 eiro, ja projekta izveidē un īstenošanā kvalitatīvā sadarbībā apvienojušās divas organizācijas, tostarp neformālās iedzīvotāju grupas,” uzsver I. Zvejniece.

Lai radītu vērtīgus projektus, ikviens interesents aicināts uz bezmaksas semināru par projekta pieteikuma sagatavošanu 10. oktobrī no pulksten 16.00 līdz 18.00 Alūksnes novada Sabiedrības centrā (Dārza ielā 8a, Alūksnē).

Jāatgādina, ka kopš savas pastāvēšanas sākuma 2005. gadā AANF ir noorganizējis 14 projektu konkursus un Programmu “A un A novada jaunie talanti” un atbalstījis 175 projektus.

Vairāk informācijas par projektu konkursu var gūt fonda mājas lapā www.aanf.lv.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »