Durvis ver klientiem draudzīgākās telpās

2. oktobrī jaunā apkalpošanas vietā “Liepziedi” darbu sāka Alūksnes novada Liepnas pasta nodaļa. No iepriekšējām telpām pasta nodaļas darbinieces svinīgi tika pārvestas zirga pajūgā, jo tieši ar zirga pastu savulaik laukos sūtījumi tika piegādāti klientiem mājās.

““Latvijas Pastā” nav daudz nodaļu, kuras mūsdienās tiek atklātas, tādēļ liels prieks šodien būt Liepnā un svinīgi atklāt jaunas darba telpas. Simboliski darbinieces no vecajām telpām uz jaunajām tika pārvestas ar zirgu. Vēl aptuveni pirms divdesmit gadiem arī Liepnā pasta sūtījumi tika piegādāti ar zirga pastu, tādēļ mums likās pašsaprotami nokļūt nākotnē – jaunajās telpās – ar zirgu. Paldies Liepnas pagasta pārvaldes vadībai, kas palīdzēja mums īstenot sapni, iegūstot jaunas, siltas, gaišas, izremontētas telpas, kur patīkami iegriezties klientiem un strādāt mūsu darbiniecēm!” svinīgi atklājot jaunās telpas, teica “Latvijas Pasta” Vidzemes reģiona vadītāja Gunita Tomsone.

Tagad Liepnas pasta nodaļa atrodas pašā pagasta centrā, blakus pārvaldes ēkai, un ir ērti sasniedzama gan kājām, gan ar sabiedrisko transportu un automašīnu. Nodrošināta piekļuve arī jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Nodaļas darba laiks būs tāds pats kā līdz šim, taču ir pārskatīts un paplašināts piedāvātais sortiments.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma