Durvis ver klientiem draudzīgākās telpās

2. oktobrī jaunā apkalpošanas vietā “Liepziedi” darbu sāka Alūksnes novada Liepnas pasta nodaļa. No iepriekšējām telpām pasta nodaļas darbinieces svinīgi tika pārvestas zirga pajūgā, jo tieši ar zirga pastu savulaik laukos sūtījumi tika piegādāti klientiem mājās.

““Latvijas Pastā” nav daudz nodaļu, kuras mūsdienās tiek atklātas, tādēļ liels prieks šodien būt Liepnā un svinīgi atklāt jaunas darba telpas. Simboliski darbinieces no vecajām telpām uz jaunajām tika pārvestas ar zirgu. Vēl aptuveni pirms divdesmit gadiem arī Liepnā pasta sūtījumi tika piegādāti ar zirga pastu, tādēļ mums likās pašsaprotami nokļūt nākotnē – jaunajās telpās – ar zirgu. Paldies Liepnas pagasta pārvaldes vadībai, kas palīdzēja mums īstenot sapni, iegūstot jaunas, siltas, gaišas, izremontētas telpas, kur patīkami iegriezties klientiem un strādāt mūsu darbiniecēm!” svinīgi atklājot jaunās telpas, teica “Latvijas Pasta” Vidzemes reģiona vadītāja Gunita Tomsone.

Tagad Liepnas pasta nodaļa atrodas pašā pagasta centrā, blakus pārvaldes ēkai, un ir ērti sasniedzama gan kājām, gan ar sabiedrisko transportu un automašīnu. Nodrošināta piekļuve arī jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Nodaļas darba laiks būs tāds pats kā līdz šim, taču ir pārskatīts un paplašināts piedāvātais sortiments.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.10.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »