Sākta reciklēšana Pleskavas ielā

Šonedēļ Pleskavas ielā, Alūksnē, kur notiek pārbūves darbi, sākta ielas seguma reciklēšana, bet nedēļas beigās plānota asfalta seguma apakškārtas ieklāšana. Šobrīd gan reciklēšanas, gan asfalta apakškārtas ieklāšanas laikā pārbūvējamajā ielas posmā transporta kustība tiek regulēta ar luksoforiem, nepieciešamības gadījumā īslaicīgi aizturot satiksmi.

Reciklēšana ir process ceļa seguma pastiprināšanai, kad veco nofrēzēto asfaltu sajauc ar šķembām un cementu noteiktās attiecībās, veidojot viendabīgu masu. “Pēc reciklēšanas sekos asfalta apakškārtas ieklāšana, bet pēc tam ir plānota arī asfalta virskārtas ieklāšana. Virskārtas ieklāšanas laiks būs atkarīgs no laika apstākļiem.

Asfalta seguma virskārtu ieklās ar vienlaidu tehnoloģiju, tas nozīmē, ka šo darbu laikā Pleskavas ielas remontējamais posms satiksmei nebūs pieejams. Būvuzņēmējs izstrādās un attiecīgās instancēs saskaņos satiksmes organizācijas shēmu, un par to pašvaldība vēl informēs. Plānots, ka apbraucamais ceļš virskārtas asfaltēšanas laikā būs apkārt Alūksnes ezeram,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma