Aicina uz semināru par jaunām iespējām uzņēmējdarbībā

Alūksnes novada pašvaldības Uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē 20. septembrī pulksten 9.00 notiks seminārs “Veiksmīgu darījumu noslēgšanas idejas un praktiski piemēri Alūksnes un Apes novadu uzņēmējiem”. Ar uzņēmējiem savā darījumu noslēgšanas pieredzē un 26 gadu laikā paveiktajā dalīsies semināra vadītājs Jānis Sīklis – “Baltic Sales Agency” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs.

J. Sīklis darba pieredzi uzkrājis, strādājot deviņās pasaules valstīs. Viņš vadījis dažādus projektus, sadarbojies ar klientiem pavisam no 12 valstīm 15 nozarēs, bet kopējo darījumu apjoms pārsniedz 28 miljonus eiro. Šajā laikā viņš guvis arī Somijas valdības finansējumu desmit Somijas ražotāju atbalstam un darījumu noslēgšanai Baltijas valstīs.

Seminārs Alūksnē būs orientēts uz praktiskiem piemēriem darījumu noslēgšanas procesā ar mērķi iepazīstināt dalībniekus ar īsāko ceļu līdz veiksmīgai darījumu noslēgšanai, identificēt iespējamos “zemūdens akmeņus”. Galvenie ieguvumi būs pārdošanas profesionāļa skatījums uz Alūksnes un Apes novadu uzņēmēju esošo biznesu un padomi, kā to attīstīt veiksmīgāk gan vietējā, gan reģionālajā tirgū. Tāpat lektors sniegs padomus un praktiskas atbildes uz semināra dalībnieku jautājumiem – gan jau iepriekš iesūtītiem, gan uzdotiem semināra laikā. Noslēgumā J. Sīklis pastāstīs arī par turpmākajām izglītošanās iespējām uzņēmējdarbībā.

“Seminārā vērsīšu uzmanību uz to, ka uzņēmuma veiksmes pamatā ir perfektas komunikācijas prasmes – kā uzrunāt jaunus klientus, kā noturēt esošos, kā spēt komunicēt ar partneriem ārpus Latvijas, kā arī pastāstīšu, kāda ir iekšējās komunikācijas nozīme uzņēmumā starp īpašnieku un darbinieku. Atklāti būs jautājumi, kā attīstīt spēju vienoties par cenu, produktu, pakalpojumu un kā ievērot un apzināt robežas, kuras nevajadzētu pārkāpt, komunicējot ar potenciāliem pircējiem un sadarbības partneriem. Tāpat sniegšu informāciju par pārdošanas procesa posmiem, pārdošanas prasmju nozīmi, lai darījums ar potenciālo klientu būtu veiksmīgs. Izskatīsim arī konkrētus piemērus par labu mārketingu, kad pārdošanas process praktiski nav bijis nepieciešams, vai tas ir bijis ļoti īss, komentēšu, kāpēc tā un ko var no šiem piemēriem mācīties,” runājot par semināra tēmām, laikrakstam atklāj J. Sīklis.

Semināra dienas kārtībā ietverti arī jautājumi – kur, kā atrast un iegūt klientus, jaunu klientu piesaiste, produktīvs darbs ar esošiem klientiem, kā arī daudzi citi uzņēmējiem mūsdienās svarīgi jautājumi.

Pirms semināra J. Sīklis Alūksnes un Apes uzņēmumu vadītājus uzrunās pa tālruni personiski un aicinās sarunā Uzņēmējdarbības atbalsta centrā piedalīties trīs galvenos pārstāvjus no katra uzņēmuma – uzņēmuma īpašnieku, vadītāju un mārketinga vai pārdošanas vadītāju. Sīkāku informāciju par semināru iespējams saņemt, piezvanot Jānim Sīklim personīgi 29207407 vai rakstot uz epasta adresi: janis@balticsalesagency.com

Lai iegūtu plašāku priekšstatu par lektora darījumu noslēgšanas pieredzi, pirms semināra Jānis Sīklis ierosina ieskatīties šādās interneta vietnēs:

www.balticsalesagency.com
www.finn-tec.lv
Youtube: Janis Siklis
Facebook: Janis Siklis
Facebook: Pārdošanas
atbalsts – Jānis Sīklis

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma