Rūpējas par drošību Alūksnes ezerā

Aizvadītā vasara un, rādās, arī šis rudens ir pateicīgs atpūtai pie ūdeņiem. Sezona pilnīgi noteikti vēl nav galā, jo vēl aizvadītajā nedēļas nogalē Alūksnes ezera viļņos septembra saulē gozējās vairāki peldlīdzekļi. Lai arī cik daudz vai maz peldtransporta būtu, arī tā ir satiksme un arī tā ir jākontrolē. “Malienas Ziņām” aizvadītajā piektdienā bija iespēja piedalīties vienā no ūdens satiksmes kontroles pasākumiem, uzzinot arī to, cik droša bijusi šī sezona un kas jāņem vērā tiem, kas vēlas satiksmes līdzekli vadīt ne tikai pa sauszemi, bet arī ūdenī.

“Patruļu laikā uz ūdens pievēršam uzmanību tam, lai peldlīdzekļu vadītāji nevadītu savu ūdens transportlīdzekli alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, lai būtu nepieciešamais aprīkojums, lai būtu atpūtas kuģu vadīšanas tiesības un, protams, lai tiktu ievērota vispārējā drošība uz ūdens, kā arī netiktu apdraudēta ne sava, ne citu cilvēku drošība un veselība,” patruļas mērķi atklāj Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Patruļpolicijas nodaļas patruļdienesta rotas inspektors Edmunds Ančs. Šim nolūkam viņš pagājušajā gadā kārtojis kuģu vadīšanas tiesības un pašlaik ir viens no diviem darbiniekiem pārvaldē, kam tādas ir, līdz ar to viņu pārziņā ir arī patruļu regularitāte vietējos ūdeņos.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »