Rūpējas par drošību Alūksnes ezerā

Aizvadītā vasara un, rādās, arī šis rudens ir pateicīgs atpūtai pie ūdeņiem. Sezona pilnīgi noteikti vēl nav galā, jo vēl aizvadītajā nedēļas nogalē Alūksnes ezera viļņos septembra saulē gozējās vairāki peldlīdzekļi. Lai arī cik daudz vai maz peldtransporta būtu, arī tā ir satiksme un arī tā ir jākontrolē. “Malienas Ziņām” aizvadītajā piektdienā bija iespēja piedalīties vienā no ūdens satiksmes kontroles pasākumiem, uzzinot arī to, cik droša bijusi šī sezona un kas jāņem vērā tiem, kas vēlas satiksmes līdzekli vadīt ne tikai pa sauszemi, bet arī ūdenī.

“Patruļu laikā uz ūdens pievēršam uzmanību tam, lai peldlīdzekļu vadītāji nevadītu savu ūdens transportlīdzekli alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, lai būtu nepieciešamais aprīkojums, lai būtu atpūtas kuģu vadīšanas tiesības un, protams, lai tiktu ievērota vispārējā drošība uz ūdens, kā arī netiktu apdraudēta ne sava, ne citu cilvēku drošība un veselība,” patruļas mērķi atklāj Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Patruļpolicijas nodaļas patruļdienesta rotas inspektors Edmunds Ančs. Šim nolūkam viņš pagājušajā gadā kārtojis kuģu vadīšanas tiesības un pašlaik ir viens no diviem darbiniekiem pārvaldē, kam tādas ir, līdz ar to viņu pārziņā ir arī patruļu regularitāte vietējos ūdeņos.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma