Augstskolā sākas 20. studiju gads

Jaunais studiju gads Latvijas Universitātes (LU) Alūksnes filiālē šogad tika atklāts otrdien, 11. septembrī. Svinīgajā pasākumā Alūksnes filiāles telpās pulcējās studenti, docētāji, filiāles darbinieki un viesi.

“Laiks ārā ir ļoti jauks, taču kļavas jau sārtojas un gaisā jūt rudens dvesmu. Kad aizvadīti uz skolu bērni un mazbērni, un nu pieaugušie var sākt studēt. Neskatoties uz to, ka iedzīvotāju skaits reģionos samazinās, mums jau vairākus gadus pēc kārtas filiālē izdodas konstanti saglabāt vairāk kā simts studentus. Aizvadītajā studiju gadā izdarīti daudz labi darbi, bet šogad 15. februārī Latvijas Universitātes rektors un Alūksnes filiāles vadība noslēdza sadarbības līgumu ar septiņām pašvaldībām – Alūksnes, Apes, Gulbenes, Balvu, Viļakas, Baltinavas un Rugāju novadu pašvaldībām, kas ir ļoti liels ieguvums filiāles attīstībai nākotnē. Tas studentiem nodrošina atbalstu no pašvaldībām, tajā skaitā arī prakses vietas,” atklājot jauno studiju gadu un sveicot studentus, sacīja LU Alūksnes filiāles direktore Anita Pētersone.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »