Augstskolā sākas 20. studiju gads

Jaunais studiju gads Latvijas Universitātes (LU) Alūksnes filiālē šogad tika atklāts otrdien, 11. septembrī. Svinīgajā pasākumā Alūksnes filiāles telpās pulcējās studenti, docētāji, filiāles darbinieki un viesi.

“Laiks ārā ir ļoti jauks, taču kļavas jau sārtojas un gaisā jūt rudens dvesmu. Kad aizvadīti uz skolu bērni un mazbērni, un nu pieaugušie var sākt studēt. Neskatoties uz to, ka iedzīvotāju skaits reģionos samazinās, mums jau vairākus gadus pēc kārtas filiālē izdodas konstanti saglabāt vairāk kā simts studentus. Aizvadītajā studiju gadā izdarīti daudz labi darbi, bet šogad 15. februārī Latvijas Universitātes rektors un Alūksnes filiāles vadība noslēdza sadarbības līgumu ar septiņām pašvaldībām – Alūksnes, Apes, Gulbenes, Balvu, Viļakas, Baltinavas un Rugāju novadu pašvaldībām, kas ir ļoti liels ieguvums filiāles attīstībai nākotnē. Tas studentiem nodrošina atbalstu no pašvaldībām, tajā skaitā arī prakses vietas,” atklājot jauno studiju gadu un sveicot studentus, sacīja LU Alūksnes filiāles direktore Anita Pētersone.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma