Sākusies kandidātu izvirzīšana gada cilvēkam Apes novadā

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Virešu tautas namā godinās Apes novada izcilākos ļaudis. Tā būs jau septītā reize, kad līdzcilvēki ar prieku un pateicību būs izraudzījušies tos cilvēkus, kas ar uzņēmību un atbildību darījuši labus darbus un pelnījuši saņemt Apes novada domes augstāko apbalvojumu – “Kristāla ābolu”.

Apes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane atgādina, ka ierosinājumus personu apbalvošanai par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem Apes novada attīstībā, saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā vai citā nozīmīgā jomā pagodinājumam “Apes novada gada cilvēks 2018” līdz 8. oktobrim personīgi var iesniegt Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas domes ēkas pirmajā stāvā, vai elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi: ilze.er mane@ape.lv, vai pa pastu Apes novada domei, Stacijas ielā 2, Apē, Apes novadā, LV-4337 ar norādi “Pieteikums Apes novada gada cilvēks 2018”. Viņa lūdz pirms sava lēmuma pieņemšanas ikvienam ieteicējam iepazīties ar novada domes apbalvojumu nolikumu, kas pieejams www.apesnovads.lv sadaļā Pašvaldība/Saistošie noteikumi, nolikumi.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas”11.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma