Sākusies kandidātu izvirzīšana gada cilvēkam Apes novadā

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Virešu tautas namā godinās Apes novada izcilākos ļaudis. Tā būs jau septītā reize, kad līdzcilvēki ar prieku un pateicību būs izraudzījušies tos cilvēkus, kas ar uzņēmību un atbildību darījuši labus darbus un pelnījuši saņemt Apes novada domes augstāko apbalvojumu – “Kristāla ābolu”.

Apes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane atgādina, ka ierosinājumus personu apbalvošanai par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem Apes novada attīstībā, saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā vai citā nozīmīgā jomā pagodinājumam “Apes novada gada cilvēks 2018” līdz 8. oktobrim personīgi var iesniegt Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas domes ēkas pirmajā stāvā, vai elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi: ilze.er mane@ape.lv, vai pa pastu Apes novada domei, Stacijas ielā 2, Apē, Apes novadā, LV-4337 ar norādi “Pieteikums Apes novada gada cilvēks 2018”. Viņa lūdz pirms sava lēmuma pieņemšanas ikvienam ieteicējam iepazīties ar novada domes apbalvojumu nolikumu, kas pieejams www.apesnovads.lv sadaļā Pašvaldība/Saistošie noteikumi, nolikumi.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas”11.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »