Sākusies kandidātu izvirzīšana gada cilvēkam Apes novadā

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Virešu tautas namā godinās Apes novada izcilākos ļaudis. Tā būs jau septītā reize, kad līdzcilvēki ar prieku un pateicību būs izraudzījušies tos cilvēkus, kas ar uzņēmību un atbildību darījuši labus darbus un pelnījuši saņemt Apes novada domes augstāko apbalvojumu – “Kristāla ābolu”.

Apes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane atgādina, ka ierosinājumus personu apbalvošanai par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem Apes novada attīstībā, saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā vai citā nozīmīgā jomā pagodinājumam “Apes novada gada cilvēks 2018” līdz 8. oktobrim personīgi var iesniegt Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas domes ēkas pirmajā stāvā, vai elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi: ilze.er mane@ape.lv, vai pa pastu Apes novada domei, Stacijas ielā 2, Apē, Apes novadā, LV-4337 ar norādi “Pieteikums Apes novada gada cilvēks 2018”. Viņa lūdz pirms sava lēmuma pieņemšanas ikvienam ieteicējam iepazīties ar novada domes apbalvojumu nolikumu, kas pieejams www.apesnovads.lv sadaļā Pašvaldība/Saistošie noteikumi, nolikumi.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas”11.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma