Aicina uz Pierobežas rudens gadatirgu Apē

Apes novada dome augusta sēdē nolēma rīkot Pierobežas rudens gadatirgu Apē 23. septembrī, nosakot, ka tirgū atļauts iesaistīties ikvienam interesentam, kurš ir saņēmis Apes novada domes izsniegto tirdzniecības atļauju, izvietojis pie tirdzniecības vietas informāciju par sevi vai pārstāvēto uzņēmumu, uzņemoties atbildību par Latvijas Republikas likumdošanas aktos noteikto prasību izpildi. Šo ziņu apstiprināja domes sekretāre Iveta Indriksone.

Gan pavasarī (attēlā), gan rudenī Pierobežas gadatirgus Apē ir plaši apmeklēts

Viņa sacīja, ka šis lēmums tika pieņemts, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” atsevišķiem pantiem un saskaņā ar Apes novada domes atbilstošajiem saistošajiem noteikumiem “Par tirdzniecības organizēšanu publiskajās vietās Apes novadā” un novada domes Finanšu un tautsaimniecības un Sociālo jautājumu komitejas lēmumiem. Šajā sēdē tika apstiprināta arī tirgus organizēšanas un norises nodrošināšanas darba grupa, kuru vada teritorijas attīstības nodaļas vadītājs Jurijs Ronimoiss, bet atbildīgā par tirdzniecības vietas atļauju sagatavošanu un izsniegšanu, par normatīvajos aktos noteikto tirgus norises saskaņošanu ar uzraugošajām institūcijām, kā arī tirgus dalībnieku reģistrēšanu, vietu sadalījumu un to ierādīšanu tā dalībniekiem noteikta uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Vadone. Pavisam darba grupā iekļauti astoņi speciālisti. Uz šī rīkojuma pamata darba grupa tirgus sagatavošanā un norisē var iesaistīt arī citus pašvaldības darbiniekus.

Par Pierobežas rudens gadatirgus Apē norises vietu ir noteikta Avotu iela un estrādes apkaime un tas 23. septembrī ilgs no pulksten 9.00 līdz pulksten 14.00. Pirms iesniegt savus pieteikumus, organizatori aicina iepazīties ar kārtību, kāda noteikta tirdzniecībā publiskajās vietās Apē, un nenokavēt to iesniegšanas termiņus. Pēdējā diena, kad pieņems šos pieteikumus, ir 17. septembris. Atļauja tiks izsniegta tikai pēc tirdzniecības nodevas samaksāšanas. Atceroties iepriekšējo gadu pieredzi, tiekot domāts arī par to, lai būtu papildu teritorija, ja kādam no tirgotājiem tā būtu nepieciešama.

Šogad tirdzinieki sola piedāvāt vietējo zemnieku saražoto lauksaimniecības produkciju, amatnieku un mājražotāju sagatavotos labumus, saimniecības un rūpniecības preces. Tā kā tas ir Pierobežas rudens gadatirgus, tad varēs nobaudīt, ko piedāvā tuvējie kaimiņi no Igaunijas.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma