Licencētās makšķerēšanas noteikumu izstrāde sākusies

Alūksnes novada pašvaldības aģentūra “ALJA” sākusi izstrādāt saistošos noteikumus par licencēto makšķerēšanu Alūksnes ezerā un pagājušajā piektdienā aicināja uz sarunu šī aizrautīgā vaļasprieka entuziastus.

Ja pensijas vecuma cilvēki pietiekami aktīvi bija uz to atsaukušies, tad uz citām iedzīvotāju vecuma grupām pēc vērotā to grūti attiecināt. Par informācijas trūkumu nevajadzētu sūroties, jo Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “ALJA” mājas lapā www.aluksnesezers.lv tas bija izziņots savlaicīgi un uz jauninājumiem tajā vajadzētu sekot regulāri. Tā ir sabiedrības daļa, kas ikdienā sociālos tīklus lieto regulāri.

Uzsākot sarunu, pašvaldības aģentūras “ALJA” direktors Māris Lietuvietis norādīja, ka līdz šim dažas iedzīvotāju sociālās grupas vai atsevišķi pilsoņi bija pauduši iebildes vai bijuši neapmierināti ar esošo kārtību. Lai jaunie noteikumi mazinātu līdzšinējo spriedzi, to izstrādē tad arī paredzēts iesaistīt lielāku iedzīvotāju slāņu pārstāvniecību. Tāpēc arī Alūksnes Kultūras centrā Mazajā zālē notika diskusija par kārtību, kādā veidā paši makšķernieki tiks iesaistīti jaunā dokumenta izstrādē.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma