Licencētās makšķerēšanas noteikumu izstrāde sākusies

Alūksnes novada pašvaldības aģentūra “ALJA” sākusi izstrādāt saistošos noteikumus par licencēto makšķerēšanu Alūksnes ezerā un pagājušajā piektdienā aicināja uz sarunu šī aizrautīgā vaļasprieka entuziastus.

Ja pensijas vecuma cilvēki pietiekami aktīvi bija uz to atsaukušies, tad uz citām iedzīvotāju vecuma grupām pēc vērotā to grūti attiecināt. Par informācijas trūkumu nevajadzētu sūroties, jo Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “ALJA” mājas lapā www.aluksnesezers.lv tas bija izziņots savlaicīgi un uz jauninājumiem tajā vajadzētu sekot regulāri. Tā ir sabiedrības daļa, kas ikdienā sociālos tīklus lieto regulāri.

Uzsākot sarunu, pašvaldības aģentūras “ALJA” direktors Māris Lietuvietis norādīja, ka līdz šim dažas iedzīvotāju sociālās grupas vai atsevišķi pilsoņi bija pauduši iebildes vai bijuši neapmierināti ar esošo kārtību. Lai jaunie noteikumi mazinātu līdzšinējo spriedzi, to izstrādē tad arī paredzēts iesaistīt lielāku iedzīvotāju slāņu pārstāvniecību. Tāpēc arī Alūksnes Kultūras centrā Mazajā zālē notika diskusija par kārtību, kādā veidā paši makšķernieki tiks iesaistīti jaunā dokumenta izstrādē.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »