Ielu remontdarbi tuvojas noslēgumam

Šovasar laikapstākļi bija īpaši labvēlīgi, lai veiktu dažādus remontdarbus. Krietni uz priekšu pavirzījusies arī Alūksnes pilsētas ielu pārbūve, un atsevišķu projektu posmi jau tuvojas noslēgumam.

Izsludinātais konkurss noslēdzies, un Alūksnes novada pašvaldība tuvākajā laikā slēgs līgumu ar būvnieku Merķeļa, Jāņkalna, Brīvības, Latgales un Uzvaras ielu remontam. Pašlaik jau tiek realizēts ūdens un kanalizācijas būvniecības projekts šo ielu rajonā, bet tam tūlīt “pa pēdām” sāks virzīties arī minēto ielu un ietvju pārbūves projekts. Konkursā uzvarēja Smiltenes SIA “8 CBR”, kas ir viena no vecākajām ceļu un tiltu būves sabiedrībām.

“Remontdarbi tika sadalīti četros posmos, kur katrā no tiem tika izsludināts konkurss būvniekiem. Lai cik tas dīvaini nebūtu, visos četros uzvarēja Smiltenes ceļu būvnieki, jo viņi piedāvāja lētāko cenu, arī visa dokumentācija viņiem bija sakārtota. Tā bija tikai sagadīšanās, bet priecājamies, ka šo darbu veiks viens un tas pats uzņēmums. Tas ļāva pašvaldībai gan ietaupīt līdzekļus, gan arī sadarbība ir vienkāršāka, kas vienā objektā notiek ar vienu, nevis vairākiem būvniekiem vienlaikus,” laikrakstam stāsta Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma