Ielu remontdarbi tuvojas noslēgumam

Šovasar laikapstākļi bija īpaši labvēlīgi, lai veiktu dažādus remontdarbus. Krietni uz priekšu pavirzījusies arī Alūksnes pilsētas ielu pārbūve, un atsevišķu projektu posmi jau tuvojas noslēgumam.

Izsludinātais konkurss noslēdzies, un Alūksnes novada pašvaldība tuvākajā laikā slēgs līgumu ar būvnieku Merķeļa, Jāņkalna, Brīvības, Latgales un Uzvaras ielu remontam. Pašlaik jau tiek realizēts ūdens un kanalizācijas būvniecības projekts šo ielu rajonā, bet tam tūlīt “pa pēdām” sāks virzīties arī minēto ielu un ietvju pārbūves projekts. Konkursā uzvarēja Smiltenes SIA “8 CBR”, kas ir viena no vecākajām ceļu un tiltu būves sabiedrībām.

“Remontdarbi tika sadalīti četros posmos, kur katrā no tiem tika izsludināts konkurss būvniekiem. Lai cik tas dīvaini nebūtu, visos četros uzvarēja Smiltenes ceļu būvnieki, jo viņi piedāvāja lētāko cenu, arī visa dokumentācija viņiem bija sakārtota. Tā bija tikai sagadīšanās, bet priecājamies, ka šo darbu veiks viens un tas pats uzņēmums. Tas ļāva pašvaldībai gan ietaupīt līdzekļus, gan arī sadarbība ir vienkāršāka, kas vienā objektā notiek ar vienu, nevis vairākiem būvniekiem vienlaikus,” laikrakstam stāsta Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma