Ielu remontdarbi tuvojas noslēgumam

Šovasar laikapstākļi bija īpaši labvēlīgi, lai veiktu dažādus remontdarbus. Krietni uz priekšu pavirzījusies arī Alūksnes pilsētas ielu pārbūve, un atsevišķu projektu posmi jau tuvojas noslēgumam.

Izsludinātais konkurss noslēdzies, un Alūksnes novada pašvaldība tuvākajā laikā slēgs līgumu ar būvnieku Merķeļa, Jāņkalna, Brīvības, Latgales un Uzvaras ielu remontam. Pašlaik jau tiek realizēts ūdens un kanalizācijas būvniecības projekts šo ielu rajonā, bet tam tūlīt “pa pēdām” sāks virzīties arī minēto ielu un ietvju pārbūves projekts. Konkursā uzvarēja Smiltenes SIA “8 CBR”, kas ir viena no vecākajām ceļu un tiltu būves sabiedrībām.

“Remontdarbi tika sadalīti četros posmos, kur katrā no tiem tika izsludināts konkurss būvniekiem. Lai cik tas dīvaini nebūtu, visos četros uzvarēja Smiltenes ceļu būvnieki, jo viņi piedāvāja lētāko cenu, arī visa dokumentācija viņiem bija sakārtota. Tā bija tikai sagadīšanās, bet priecājamies, ka šo darbu veiks viens un tas pats uzņēmums. Tas ļāva pašvaldībai gan ietaupīt līdzekļus, gan arī sadarbība ir vienkāršāka, kas vienā objektā notiek ar vienu, nevis vairākiem būvniekiem vienlaikus,” laikrakstam stāsta Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »