Ļaus ieskatīties pagrabos un pieliekamajos

Nākamajā trešdienā, 12. septembrī, Alūksnes novada administratīvās ēkas lielajā zālē čaklās mājsaimnieces izstādē degustācijā “Rudentiņš – bagāts vīrs” ļaus ieskatīties, kādus krājumus tās sagatavojušas savām ģimenēm azaida galdam ziemai, un interesentiem neslēps arī to pagatavošanas receptes.

Pasākumu rīko Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību. Trešdien tās valde un aktīvisti tikās ar novada domes kultūras un sporta nodaļas vadītāju Sanitu Eglīti, kura būs arī šī pasākuma vadītāja, un kultūras darba organizatori Valdu Zeltiņu un saskaņoja izstādes degustācijas dienas programmu. Līdzīgu savu prasmju salīdzināšanu biedrība pirms dažiem gadiem rīkoja tikai savā lokā, bet guva lielu atsaucību un ieinteresētību. Šogad, kad gūts novada pašvaldības atbalsts, par tā līdzdalībniekiem ir aicinātas čaklās saimnieces arī no pagastiem, un organizatori lēš, ka to skaits varētu tuvoties diviem simtiem. Par izstādes apmeklētāju var kļūt ikviens, kas 12. septembrī no pulksten 8.00 līdz pulksten 9.00 uz pasākuma vietu atnesīs kādu īpašu gardumu no sagatavotajiem krājumiem. Tā tad arī būs “ieejas biļete”.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »