Ļaus ieskatīties pagrabos un pieliekamajos

Nākamajā trešdienā, 12. septembrī, Alūksnes novada administratīvās ēkas lielajā zālē čaklās mājsaimnieces izstādē degustācijā “Rudentiņš – bagāts vīrs” ļaus ieskatīties, kādus krājumus tās sagatavojušas savām ģimenēm azaida galdam ziemai, un interesentiem neslēps arī to pagatavošanas receptes.

Pasākumu rīko Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību. Trešdien tās valde un aktīvisti tikās ar novada domes kultūras un sporta nodaļas vadītāju Sanitu Eglīti, kura būs arī šī pasākuma vadītāja, un kultūras darba organizatori Valdu Zeltiņu un saskaņoja izstādes degustācijas dienas programmu. Līdzīgu savu prasmju salīdzināšanu biedrība pirms dažiem gadiem rīkoja tikai savā lokā, bet guva lielu atsaucību un ieinteresētību. Šogad, kad gūts novada pašvaldības atbalsts, par tā līdzdalībniekiem ir aicinātas čaklās saimnieces arī no pagastiem, un organizatori lēš, ka to skaits varētu tuvoties diviem simtiem. Par izstādes apmeklētāju var kļūt ikviens, kas 12. septembrī no pulksten 8.00 līdz pulksten 9.00 uz pasākuma vietu atnesīs kādu īpašu gardumu no sagatavotajiem krājumiem. Tā tad arī būs “ieejas biļete”.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma