Ļaus ieskatīties pagrabos un pieliekamajos

Nākamajā trešdienā, 12. septembrī, Alūksnes novada administratīvās ēkas lielajā zālē čaklās mājsaimnieces izstādē degustācijā “Rudentiņš – bagāts vīrs” ļaus ieskatīties, kādus krājumus tās sagatavojušas savām ģimenēm azaida galdam ziemai, un interesentiem neslēps arī to pagatavošanas receptes.

Pasākumu rīko Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību. Trešdien tās valde un aktīvisti tikās ar novada domes kultūras un sporta nodaļas vadītāju Sanitu Eglīti, kura būs arī šī pasākuma vadītāja, un kultūras darba organizatori Valdu Zeltiņu un saskaņoja izstādes degustācijas dienas programmu. Līdzīgu savu prasmju salīdzināšanu biedrība pirms dažiem gadiem rīkoja tikai savā lokā, bet guva lielu atsaucību un ieinteresētību. Šogad, kad gūts novada pašvaldības atbalsts, par tā līdzdalībniekiem ir aicinātas čaklās saimnieces arī no pagastiem, un organizatori lēš, ka to skaits varētu tuvoties diviem simtiem. Par izstādes apmeklētāju var kļūt ikviens, kas 12. septembrī no pulksten 8.00 līdz pulksten 9.00 uz pasākuma vietu atnesīs kādu īpašu gardumu no sagatavotajiem krājumiem. Tā tad arī būs “ieejas biļete”.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma