Ape – otra spēcīgākā mazā pilsēta

Apes pilsētas svētkos norisinājās sacensību “Latvijas spēcīgākā pilsēta” pēdējais posms. Ar kopējo rezultātu 86 040 kilogrami tā ierindojās otrajā vietā. Labs sniegums, taču vai objektīvs? Par to nācās domāt, analizējot citu konkurentu sniegumu. Šo rezultātu Apē sasniedza 42 dalībnieki, kuri iesaistījās cīņā par šo titulu. Latvijā starp mazajām pilsētām kopvērtējumā uzvarēja Koknese, kurā 91 sportists kopā uzspieda 89 130 kilogramu. Ja šos rezultātus attiecina uz vidējo sniegumu, tad Apē uz vienu sportistu tie ir 2048, bet Koknesei – 979 kilogrami. Kuri spēka vīri un jaunieši, kuras vīrišķīgās dāmas tad nodrošināja Apei tik spožu rezultātu? Vislielāko līdzjutēju atbalstu saņēma Kristaps Cīrulis, kurš 50 kilogramus smago svaru stieni uzcēla 128 reizes un kopējam svaram pievienoja 6 400 kilogramus. Savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji vīriešu konkurencē Dāvis Šķenders un Ivars Pupčēnoks kopējo pūru papildināja attiecīgi ar 5 500 un 5 400 kilogramiem. Dāmām Marika Magaziņa 20 kilogramus smago svaru stieni uzspieda 134 reizes un ar 2 800 kilogramiem tuvināja Api augstvērtīgam kopējam rezultātam. Aijas Palmas devums bija 1 240 kilogrami, Elvitas Ozoliņas – 860 kilogrami. Jauniešu konkurencē cīņa bija samērā vienlīdzīga, jo tikai Mario Brikmanis 20 kilogramu smago stieni uzspieda 123 reizes, kas summējās ar 2 460 kilogramiem kopsvaram. Artūra Reinika un Reiņa Jēkaba Aumeistera katra sniegums bija 2 300 kilogrami. Gan dalībnieki, gan atbalstītāji bija vienisprātis, ka ar katru gadu Ape cienīgāk aizstāv savas pilsētas godu šajā smagsvaru cīniņā. Tajā piedalījās ne tikai Apes novada iedzīvotāji, bet iespēja cīnīties par to bija katram, kam mazpilsēta ir tuva vai tajā dzīvo draugi vai radinieki.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »