Ātruma ierobežojums Pleskavas ielā

Alūksnē turpinās Pleskavas ielas posma pārbūve. Alūksnes novada pašvaldība vērš autovadītāju uzmanību, ka remontposmā ir noteikts ātruma ierobežojums – 30 kilometri stundā.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka atgādina, ka Pleskavas ielas posma pārbūve uzsākta šī gada maijā. “Ielai izbūvē grāvjus lietusūdens novadīšanai, mainīs segumu, ierīkos pieturvietas un atpūtas vietas, pēc iedzīvotāju ierosinājuma izveidos arī apgaismotu gājēju un velosipēdistu celiņu gar ielas malu ezera krasta pusē līdz Ievu ielai,” stāsta E. Aploka.

Svarīgi, ka septembrī plānota arī jaunā seguma uzklāšana, tādēļ steidzīgajiem braucējiem vēl tikai mēnesis jāpaciešas, pasaudzējot gan savas, gan pretimbraucēju automašīnas.

Par izmaiņām satiksmes organizācijā minēto darbu veikšanas laikā pašvaldība sola informēt arī turpmāk.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »