Veselības centru būvēs aiz “Jaunsētām”

Alūksnes novada pašvaldība no trīs pretendentiem izraudzījusies atbilstošāko zemes gabalu Veselības centra būvniecībai. Izvērtējot piedāvājumu, līgums par apbūves tiesības piešķiršanu “Ezeriešos”, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā noslēgts ar Uģi Voronu un Druvi Tomsonu. Zemes gabals atrodas aiz atpūtas kompleksa “Jaunsētas”.

“Alūksnes novada pašvaldības izsludinātajam konkursam par zemes gabalu apbūves tiesībām Alūksnes novadā iesniedza trīs pretendenti, bet konkursa nolikumam atbilda divi,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Izvērtējot piedāvājumus, līgums par apbūves tiesības piešķiršanu noslēgts ar fiziskām personām Uģi Voronu un Druvi Tomsonu. Maksa par apbūves tiesību gadā ir 0,00 eiro, tātad – tā nav prasīta.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 04.09.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »