Ēdināšanas pakalpojums maciņos būtiskas izmaiņas neradīs

Ik gadu pirms jaunā mācību gada sākuma Alūksnes novada dome apstiprina ēdināšanas pakalpojuma maksas ar 1. septembri novada bērnudārzos un skolās, kurās ēdināšanas pakalpojumu nodrošina pašvaldība. Tās tika apstiprinātas arī 23. augusta novada domes sēdē, un būtisku izmaiņu šajā ziņā vecākiem nebūs.

Jau informēts, ka Alūksnes novada pašvaldības apvienotajā komiteju sēdē deputāti, apspriežot jautājumu par ēdināšanas pakalpojumu maksām izglītības iestādēs, diskutēja par vairākām pozīcijām, kādas iekļautas ēdināšanas pakalpojuma cenā, par atšķirībām, kas sastāda vienas porcijas cenu iestādes darbiniekiem un izglītojamiem. Arī domes sēdē šī diskusija vēl turpinājās, un deputāts Ainars Melders solījās pats personīgi pārbaudīt, kā ēdināšanas pakalpojumu sniegšana notiek Ziemeru pamatskolā, jo vienas porcijas izmaksas pieaugušajiem šeit ir par dažiem centiem zemākas nekā 5. – 9. klašu audzēkņiem.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 31.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »