Saviem skolēniem uzticas

Pirmā skolas diena alūksniešu Allas Vasakovas un Ginta Čibala ģimenē vienmēr ir svētki. Tūlīt pēc svinīgajiem notikumiem skolā viņi visi kopā dodas svētku pusdienās uz kafejnīcu, atzīmējot jauna darba cēliena sākšanos visiem – gan bērniem, gan vecākiem. Tā tas būs arī šogad, bet līdz tam vēl mazs brītiņš jāpaciešas.

Vasara bija neatkārtojami jauka, un arī ģimene to izbaudījusi pārpārēm, aizbraucot gan pie jūras, izbaudot vietējo ūdeņu veldzi, paciemojoties un gūstot īpašas pozitīvas emocijas Siguldas “Svētdienas muzikālajās brokastīs” un citur. Tagad pienācis rudens un līdz ar to ģimenē ir jauns ikdienas režīms, kad uz skolu jāvada bērni.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 31.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »