Nesakārtotās veselības sistēmas dēļ cieš Alūksnes slimnīca

SIA “Alūksnes slimnīca” pēdējo piecu gadu laikā nesakārtotās veselības sistēmas dēļ valstī ir cietusi vienu miljonu eiro lielu zaudējumu, ko nācies segt ārstniecības iestādei. Par to pagājušā gada nogalē tikusi informēta veselības ministre Anda Čakša un valdības pārstāve atzinusi, ka Alūksnes un Liepājas slimnīcām ir šī pārstrāde un finansiālie zaudējumi radušies nepietiekami iedalīto kvotu dēļ. Tolaik izskanējis solījums tos kompensēt. Kopš tā brīža ir apritējis teju gads un uzņēmuma valdes vadība un tās locekļi, tiekoties ar premjeru Māri Kučinski Alūksnē, informējot valdības vadītāju, uzsvēra, ka šāda situācija nedrīkst pastāvēt valstī, jo no tās cieš gan medicīnisko pakalpojumu sniedzējs un ārstniecības iestādes personāls, gan pacienti.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »