Nesakārtotās veselības sistēmas dēļ cieš Alūksnes slimnīca

SIA “Alūksnes slimnīca” pēdējo piecu gadu laikā nesakārtotās veselības sistēmas dēļ valstī ir cietusi vienu miljonu eiro lielu zaudējumu, ko nācies segt ārstniecības iestādei. Par to pagājušā gada nogalē tikusi informēta veselības ministre Anda Čakša un valdības pārstāve atzinusi, ka Alūksnes un Liepājas slimnīcām ir šī pārstrāde un finansiālie zaudējumi radušies nepietiekami iedalīto kvotu dēļ. Tolaik izskanējis solījums tos kompensēt. Kopš tā brīža ir apritējis teju gads un uzņēmuma valdes vadība un tās locekļi, tiekoties ar premjeru Māri Kučinski Alūksnē, informējot valdības vadītāju, uzsvēra, ka šāda situācija nedrīkst pastāvēt valstī, jo no tās cieš gan medicīnisko pakalpojumu sniedzējs un ārstniecības iestādes personāls, gan pacienti.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma