Nolemj finansiāli atbalstīt katlu mājas rekonstrukciju

Alūksnes novada dome nolēmusi finansiāli atbalstīt biedrību “Skolotāju māja 1”, piešķirot apkures katla uzstādīšanas projekta izstrādāšanai, apkures katla iegādei un uzstādīšanai tās apsaimniekošanā esošajai daudzdzīvokļu mājai Liepnas pagastā.

Biedrība “Skolotāju māja 1” 21. augustā vērsās ar iesniegumu Alūksnes novada pašvaldībā, lūdzot finansiālu atbalstu apkures nodrošināšanai daudzdzīvokļu mājā, jo Liepnas internātpamatskolas likvidācijas procesā šai mājai ir pārtraukta apkure no esošās katlu mājas un nav atjaunojama. Augusta domes sēdē, kad šis iesniegums tika izskatīts, piedalījās arī biedrības “Skolotāju māja 1” pārstāvji, un viena no viņiem Ligita Brokāne klātesošajiem paskaidroja, ka mājā desmit dzīvokļos dzīvo pensionāri, bet vēl trīs dzīvokļos mitinās tie cilvēki, kas tagad, internātpamatskolas likvidācijas rezultātā ir kļuvuši par bezdarbniekiem, paliekot bez ienākumu gūšanas avota, vēl divu dzīvokļu iemītnieki grasās pārcelties uz dzīvi citur. “Ja novada pašvaldība nesniegs finansiālu atbalstu jauna apkures katla iegādei, māja paliks bez apkures, jo iedzīvotājiem katla iegādei un uzstādīšanai līdzekļu nav,” teica pārstāve.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma