Nolemj finansiāli atbalstīt katlu mājas rekonstrukciju

Alūksnes novada dome nolēmusi finansiāli atbalstīt biedrību “Skolotāju māja 1”, piešķirot apkures katla uzstādīšanas projekta izstrādāšanai, apkures katla iegādei un uzstādīšanai tās apsaimniekošanā esošajai daudzdzīvokļu mājai Liepnas pagastā.

Biedrība “Skolotāju māja 1” 21. augustā vērsās ar iesniegumu Alūksnes novada pašvaldībā, lūdzot finansiālu atbalstu apkures nodrošināšanai daudzdzīvokļu mājā, jo Liepnas internātpamatskolas likvidācijas procesā šai mājai ir pārtraukta apkure no esošās katlu mājas un nav atjaunojama. Augusta domes sēdē, kad šis iesniegums tika izskatīts, piedalījās arī biedrības “Skolotāju māja 1” pārstāvji, un viena no viņiem Ligita Brokāne klātesošajiem paskaidroja, ka mājā desmit dzīvokļos dzīvo pensionāri, bet vēl trīs dzīvokļos mitinās tie cilvēki, kas tagad, internātpamatskolas likvidācijas rezultātā ir kļuvuši par bezdarbniekiem, paliekot bez ienākumu gūšanas avota, vēl divu dzīvokļu iemītnieki grasās pārcelties uz dzīvi citur. “Ja novada pašvaldība nesniegs finansiālu atbalstu jauna apkures katla iegādei, māja paliks bez apkures, jo iedzīvotājiem katla iegādei un uzstādīšanai līdzekļu nav,” teica pārstāve.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »