Sestdien – “Bānīša kauss”

Sestdien, 25. augustā, jau otro reizi riteņbraucēji mērosies spēkiem ar Bānīti riteņbraukšanas sacensībās “Bānīša kauss 2018 jeb Apsteidz tvaiku!”.

“Atšķirībā no pērnā gada sacensību starts būs Alūksnē un finišs Gulbenē. Aizvadītajā gadā par tvaika lokomotīvi ātrāki izrādījās riteņbraucēji un uzvaras laurus plūca alūksnietis Oskars Muižnieks. Tiem, kas nav gatavi mērot visu ceļu, būs iespēja piedalīties arī Tautas braucienā no Stāmerienas līdz Gulbenei,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sacensību starts būs 11.00 pie Alūksnes Bānīša stacijas. Sportisti dosies ceļā pa Viestura, Merķeļa, Brīvības, Valkas, Kanaviņu ielām, gar Alūksnes novada vidusskolu uz Dudu dzelzceļa pārbrauktuvi, tālāk ceļš vedīs pa šoseju līdz Teikām, caur Annas centru uz Jaunannu un tālāk uz Gulbenes novadu. Aptuveni 12.00 – 12.10 no Stāmerienas braucienu sāks sacensību Tautas brauciena dalībnieki.

Plānots, ka riteņbraukšanas sacensību norises nodrošināšanai Alūksnē 25. augustā būs slēgta satiksme no 8.00 līdz 11.30 Jāņkalna ielā posmā no Tālavas ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā un Brīvības ielā posmā no Jāņkalna ielas līdz Merķeļa ielai, un no 10.30 līdz 11.30 Brīvības ielā un Valkas ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Kanaviņu ielai.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma