Sestdien – “Bānīša kauss”

Sestdien, 25. augustā, jau otro reizi riteņbraucēji mērosies spēkiem ar Bānīti riteņbraukšanas sacensībās “Bānīša kauss 2018 jeb Apsteidz tvaiku!”.

“Atšķirībā no pērnā gada sacensību starts būs Alūksnē un finišs Gulbenē. Aizvadītajā gadā par tvaika lokomotīvi ātrāki izrādījās riteņbraucēji un uzvaras laurus plūca alūksnietis Oskars Muižnieks. Tiem, kas nav gatavi mērot visu ceļu, būs iespēja piedalīties arī Tautas braucienā no Stāmerienas līdz Gulbenei,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sacensību starts būs 11.00 pie Alūksnes Bānīša stacijas. Sportisti dosies ceļā pa Viestura, Merķeļa, Brīvības, Valkas, Kanaviņu ielām, gar Alūksnes novada vidusskolu uz Dudu dzelzceļa pārbrauktuvi, tālāk ceļš vedīs pa šoseju līdz Teikām, caur Annas centru uz Jaunannu un tālāk uz Gulbenes novadu. Aptuveni 12.00 – 12.10 no Stāmerienas braucienu sāks sacensību Tautas brauciena dalībnieki.

Plānots, ka riteņbraukšanas sacensību norises nodrošināšanai Alūksnē 25. augustā būs slēgta satiksme no 8.00 līdz 11.30 Jāņkalna ielā posmā no Tālavas ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā un Brīvības ielā posmā no Jāņkalna ielas līdz Merķeļa ielai, un no 10.30 līdz 11.30 Brīvības ielā un Valkas ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Kanaviņu ielai.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma