Sestdien – “Bānīša kauss”

Sestdien, 25. augustā, jau otro reizi riteņbraucēji mērosies spēkiem ar Bānīti riteņbraukšanas sacensībās “Bānīša kauss 2018 jeb Apsteidz tvaiku!”.

“Atšķirībā no pērnā gada sacensību starts būs Alūksnē un finišs Gulbenē. Aizvadītajā gadā par tvaika lokomotīvi ātrāki izrādījās riteņbraucēji un uzvaras laurus plūca alūksnietis Oskars Muižnieks. Tiem, kas nav gatavi mērot visu ceļu, būs iespēja piedalīties arī Tautas braucienā no Stāmerienas līdz Gulbenei,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sacensību starts būs 11.00 pie Alūksnes Bānīša stacijas. Sportisti dosies ceļā pa Viestura, Merķeļa, Brīvības, Valkas, Kanaviņu ielām, gar Alūksnes novada vidusskolu uz Dudu dzelzceļa pārbrauktuvi, tālāk ceļš vedīs pa šoseju līdz Teikām, caur Annas centru uz Jaunannu un tālāk uz Gulbenes novadu. Aptuveni 12.00 – 12.10 no Stāmerienas braucienu sāks sacensību Tautas brauciena dalībnieki.

Plānots, ka riteņbraukšanas sacensību norises nodrošināšanai Alūksnē 25. augustā būs slēgta satiksme no 8.00 līdz 11.30 Jāņkalna ielā posmā no Tālavas ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā un Brīvības ielā posmā no Jāņkalna ielas līdz Merķeļa ielai, un no 10.30 līdz 11.30 Brīvības ielā un Valkas ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Kanaviņu ielai.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »