Diskutē par ēdināšanas pakalpojumu cenām

Alūksnes novada domes sociālās, izglītības un kultūras komitejas, tautsaimniecības komitejas un finanšu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par ēdināšanas pakalpojuma maksu Ziemeru, Pededzes, Malienas, Strautiņu, Bejas pamatskolā, Liepnas vidusskolā, Malienas pirmsskolas izglītības iestādē “Mazputniņš”, Jaunalūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Pūcīte”, Alsviķu pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte”,  Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādēs “Pienenīte”, “Sprīdītis” un “Cālis”.

Kā uzsvēra deputāti Līga  Langrate un Ainars Melders, aprēķinu piemērošana ēdināšanas pakalpojumu  maksām pēc metodoloģijas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir uzlabojusies, proti, ir kļuvusi saprotamāka. Tomēr vēl ir neskaidrības par vairākām  iekļautajām pozīcijām, piemēram, personāla atalgojums – vai tās nosaka novads vai pati izglītības iestāde.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 21.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »