Jubileju sagaida atjaunotā svētku “tērpā”

Malienas pamatskola reizi piecos gados atminas nozīmīgo skolas gadskārtu un rīko dzimšanas dienas sarīkojumu tiem, kam ar šo izglītības iestādi saistās skolas gadu un darba gadu atmiņas. Sestdien, 25. augustā, skola savu 145. gadskārtu sagaida svētku “tērpā”, jo tieši aizvadītajā piecgadē renovēta skolas fasāde, kas to atkal ļauj dēvēt par vienu no skaistākajām ēkām mūspusē.

“Šajā jubilejas reizē skola ir ieguvusi otro elpu, jo, pateicoties Malienas pagasta pārvaldes un Alūksnes novada pašvaldības atbalstam, pamatskolai atjaunota skolas fasāde. Garām braucot, šķiet – kas gan ir šī skaistā māja…? Sakārtota un skaista vide mums dod otro elpu arī citos ikdienas darbos, un gribas arī tikpat skaisti dzīvot un mācīties,” stāsta Malienas pamatskolas direktore Ieva Baltā-Pilsētniece.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 21.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »