Logunams.lv logi – jūsu komforta garants!

Iespējams runāt par dažāda veida labu logu kritērijiem un kvalitātes rādītājiem, taču patiesībā viss ir ļoti vienkārši – labi logi ir tādi, par kuriem pēc uzstādīšanas varat pilnīgi aizmirst, jo tie nerada nekādas problēmas! Jūs varat koncentrēties uz ainavu aiz loga, varat priecāties par gaismu, kas ienāk caur logu, bet pats logs pilda savas funkcijas tik labi un nemanāmi, ka par to iespējams aizmirst. Logunams.lv piedāvā tieši šādu logu tirdzniecību un uzstādīšanu – kvalitatīvus logus, kas nodrošina labāko trokšņu izolāciju, dāvājot komfortu jūsu mājoklim, un rūpējas par siltuma saglabāšanu, samazinot arī jūsu rēķinus par apkuri.

Logunams.lv savu plastmasas logu piedāvājumu ir iedalījis trīs kategorijās, tādējādi atvieglojot klientiem lēmumu pieņemšanas procesu, jo ir daudz vieglāk izdarīt savām vajadzībām atbilstošāko izvēli, ja ir pieturas punkti pēc kā vadīties.Logunams.lv piedāvātās kategorijas ir – “Ekonom”, “Standart” un “Premium”. “Ekonom” kategorijas logi būs lieliski piemēroti ēkām, kur nav nepieciešama maksimāla siltuma un skaņas izolācija, piemēram, daudzdzīvokļu māju kāpņutelpās, vasarnīcās un tamlīdzīgi. “Standart” kategorijas logi ir Logunams.lv pārdotākā produkcija, jo tie nodrošina maksimālu efektu gan siltuma saglabāšanā, gan trokšņu izolācijā, turklāt tie ir izgatavojami dažādās formās, krāsās un konfigurācijās pēc vajadzības. Ekskluzīvām privātmājām un luksusa apartamentiem, protams, vajadzīgi arī augstākās klases plastmasas logi ar labākajām īpašībām un nestandarta risinājumiem – tādi atrodami kategorijā “Premium”, kas apmierinās pat visprasīgāko un izsmalcinātāko klientu vēlmes.

Klientu ērtībai Logunams.lv piedāvā arī visa veida logu furnitūru, palodzes un aksesuārus, piemēram, moskītu tīklus, kas ne tikai pasargā no knišļu iekļūšanas telpās, bet arī gādā, lai jūsu mājas mīluļi – suņi un kaķi – nejauši neizkristu pa logu.

Kad īstie logi, palodzes un furnitūra izvēlēta, svarīgs ir pats uzstādīšanas process – te galvenais ir precīzi mērījumi un rūpīgs darbs. Logunams.lv jau gandrīz 20 gadus darbojas PVC logu tirdzniecības un montāžas jomā, tāpēc šie ir speciālisti, kuriem varat uzticēties – viņi savu darbu paveiks ar rūpību un precizitāti, jo tieši šāda attieksme prer darbu nodrošina Logunams.lv vietu starp logu tirdzniecības un montāžas līderiem.

Augstākās kvalitātes materiāli, ilggadēja pieredze un individuāla pieeja katram klientam – tie ir trīs vaļi, uz kā balstās Logunams.lv darbs un labā reputācija. Tā ir arī garantija, ka, izvēloties Logunams.lv pakalpojumus, jūs būsiet pieņēmis pareizo lēmumu savas mājas komfortam, siltumam un mieram!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma