Vēlies būt pamanāms digitālajā vidē? Uzzini, kā Tev var noderēt kvalitatīvi SEO pakalpojumi!

Ņemot vērā, kad teju visu sev aktuālo informāciju cilvēki meklē internetā, ikviens uzņēmums vai organizācija zina, cik svarīgi, lai internetā būtu atrodama informācija par tā darbību, kā arī piedāvātajām iespējām un pakalpojumiem. Vienkāršākais veids, kā to panākt, ir izveidot mājas lapu, kā arī kontu sociālajos tīklos. Taču, lai piesaistītu klientus un veicinātu zīmola atpazīstamību, ar to vien nepietiek. Pirmkārt, mājas lapai jābūt kvalitatīvai, otrkārt – tai jāatbilst visām SEO prasībām, lai Google (un citas meklētājprogrammas) to atzītu par vērtīgāku un ierindotu meklētāja augstākajās pozīcijās. Kas ir SEO un kā tas var noderēt biznesa attīstībā? Par to turpinājumā!

Kas ir SEO optimizācija?

SEO optimizācija ir noteiktu darbību kopums, kas tiek veiktas ar mērķi panākt, lai Google konkrēto mājas lapu atzīst par kvalitatīvu un ierindo meklētāja augstākajās pozīcijās. Tam ir vairāki ieguvumi, piemēram:

* Jaunu klientu piesaiste, labāka komunikācija ar esošajiem klientiem;

* Pārdošanas apjoma pieaugums;

* Zīmola atpazīstamības veicināšana

SEO optimizācija ietver vairākus etapus –nozares analīzi, iekšējo optimizāciju, kā arī ārējo optimizāciju. Katrs no šiem etapiem ir nozīmīgs plānotā rezultāta sasniegšanā, tādēļ vislabāk SEO optimizāciju uzticēt profesionāļiem, kas zina, kā panākt vēlamo.

SEO Media – SEO pakalpojumi ikvienam biznesam

Viens no variantiem, kur vērsties, ja aktuāli SEO pakalpojumi, ir digitālā mārketinga aģentūra SEO Media. Aģentūras piedāvājumā dažādi pakalpojumi visām prasībām – gan jau pieminētā SEO optimizācija, gan arī mājas lapu izstrāde, satura veidošana un citi risinājumi tiem, kuri vēlas veicināt sava biznesa attīstību mūsdienīgā un efektīvā veidā.

Mājas lapas izstrāde

Mājas lapa ir uzņēmuma vizītkarte digitālajā vidē, tādēļ svarīgi, lai tā būtu iespējami kvalitatīva un uzrunātu potenciālos klientus. To var panākt, mājas lapas izveidi uzticot profesionāļiem. SEO Media veidotās mājas lapas ir:

          * Ar unikālu dizainu – atbilstošu uzņēmuma korporatīvajam stilam;

          * SEO draudzīgas – klientam vairs nebūs jāuztraucas par SEO rekomendāciju ieviešanu;

          * Mūsdienīgas – mājas lapas pielāgojamas ikvienai ierīcei un savu aktualitāti nezaudē ļoti ilgu laiku;

          * Ērti pārvaldāmas – vienkāršā satura pārvaldes sistēma ļaus vienkārši veikt nepieciešamās izmaiņas

Kvalitatīva mājas lapa ir pirmais solis ceļā uz jaunām virsotnēm – uzticot lapas izveidi SEO Media speciālistiem, varēsi būt drošs par vislabāko rezultātu!

Satura izstrāde

Labai mājas lapai nepieciešams arī kvalitatīvs saturs. Un arī te var palīdzēt SEO Media! Piedāvājumā dažāda veida satura izstrāde mājas lapām un resursiem. Izvēloties šo pakalpojumu, saņemsi unikālu saturu, kas ne tikai uzrunā potenciālos klientus, bet arī atbilst SEO prasībām. Papildus tiek piedāvāta satura ievietošana mājas lapā un izplatīšana dažādos medijos, kā arī SEO satura stratēģijas izstrāde.

PPC apkalpošana

Mūsdienās aktuāla arī reklāma internetā , kas ir viens no ērtākajiem un ātrākajiem veidiem, kā kļūt pamanītam. Iespējas ir plašas – viena no plašāk izmantotām ir PPC reklāmas (reklāmas ar maksu par klikšķi). Tā paredz, ka samaksa jāveic tikai par reāliem apmeklētāju klikšķiem uz savu mājas lapu. Atšķirībā no SEO optimizācijas, kas drīzāk orientēta uz ilgtermiņa rezultātiem, PPC reklāmas ļauj rezultātu sasniegt uzreiz.

Ar aģentūras SEO Media palīdzību varēsi īstenot visdažādākās ieceres:

* YouTube Video reklāmas;

* Reklāmu sociālajos tīklos;

* Remārketinga kampaņas;

* Display reklāmas

Pastāsti par savām iecerēm SEO Media speciālistiem un saņem rekomendācijas par piemērotākajiem instrumentiem konkrētā mērķa sasniegšanai!

SEO rekomendācijas

Ja vēlies uzzināt, cik efektīvi strādā esošā mājas lapa un kādas korekcijas būtu jāveic, lai tās darbība būtu vēl efektīvāka, piesakies saņemt SEO rekomendācijas. Šī pakalpojuma ietvaros tiek veikts apjomīgs SEO audits, kam noslēdzoties klients saņem izsmeļošu izklāstu par testa un pārbaužu rezultātiem, kā arī ieteikumiem, kas jāņem vērā, lai mājas lapa būtu atbilstoša visām SEO prasībām.

Uzzini vai Tava mājas lapa atbilst SEO prasībām!

Vēlies uzzināt vai Tava mājas lapa ir konkurētspējīga? Piesakies bezmaksas mājas lapas auditam! SEO Media speciālisti novērtēs esošo mājas lapu un sniegs ieteikumus par galvenajiem kritērijiem, kas būtu jāņem vērā, lai mājas lapa būtu kvalitatīva un spētu strādāt uzņēmuma labā.

Izmanto digitālā mārketinga sniegtās iespējas – ieskaties Seomedia.lv!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma