Pededzes, Malienas un Strautiņu skolas aicina uz jubilejas pasākumiem

Šajā un nākamajā nedēļas nogalē trijās Alūksnes novada skolās gaidāmi vērienīgi jubilejas pasākumi.

Sestdien, 18. augustā, bijušie absolventi, bijušie pedagogi un darbinieki aicināti uz Pededzes skolas 80. jubilejas pasākumu “Skolas sola stāsts”. Reģistrācija ir jau no pulksten 16.00, kam seko tikšanās klasēs, skolas valsis un svētku kliņģeris.

Pēc nedēļas, 25. augustā, 145. jubilejas gadskārtu atzīmēs Malienas pamatskola. Reģistrēties dalībai var jau no pulksten 15.00, savukārt pulksten 18.00 visi gaidīti uz pasākumu “Meitenei no manas klases” un balli kopā ar Ēriku Gruzniņu un Santu Kasparsoni.

Tajā pašā dienā Strautiņu pamatskolas kolektīvs aicina uz savas skolas 150 gadu jubilejas svinībām un absolventu salidojumu, kurā plānots griezt laika ratu un kavēties atmiņās. Reģistrēšanās no pulksten 17.00, pulksten 18.00 plānots svētku koncerts un vēlāk balle ar grupu “Rolise”. Sarīkojumā būs iespēja iegādāties grāmatu par skolas vēsturi un iegūt momentfoto.

Visos sarīkojumos ir dalības maksa, sīkāka informācija jājautā skolās.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »