Sporta spēlēs tiksies cilvēki ar īpašām vajadzībām

Sestdien, 18. augustā, Ziemera pagasta Māriņkalna pamatskolā notiks 21. draudzības sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas pulcēs ap 100 dalībnieku. Tās rīko Alūksnes Invalīdu biedrība sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Kā pastāstīja Alūksnes Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Edvīns Fricis Svars, dalībai sporta spēlēs saņemti pieteikumi no 12 novadiem un spēlēs gatavojas piedalīties sportisti no Alūksnes, Balviem, Viļakas, Gulbenes, Lielvārdes, Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas, Cēsīm, Valkas un citām Latvijas vietām. Sacensību programmā iekļautas pavisam septiņas disciplīnas – šautriņu mešana, basketbola soda metieni, zābaka mešana mērķī, figūrbraukšana ar ratiņkrēslu, florbola soda metieni, Boccia un stafete.  Vērtēšana notiks gan individuāli, gan komandu sporta veidos.

Sporta spēles tiek rīkotas ar mērķi veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām iesaistīšanos aizraujošās un pozitīvās sporta sacensībās, kā arī veicināt viņu integrāciju sabiedrībā un uzlabot sabiedrības izpratni par viņu problēmām, popularizēt sporta aktivitātes kā aktīvu atpūtas un rehabilitējošu veselības nostiprināšanas veidu, kā arī celt cilvēku ar īpašām vajadzībām pašapziņu, attīstīt un pilnveidot fiziskās spējas.

“Sporta spēlēs, kas tiek rīkotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, vienmēr ir valdījusi draudzīga un azartiska gaisotne un esmu pārliecināts, ka tā būs arī šosestdien, Māriņkalnā,” aicinot uz Māriņkalnu atbraukt arī līdzjutējus, saka E. F. Svars.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »