Kas vieno kvēlākos sporta entuziastus?

Klāt vasaras tveice un jāatrod veids, kā katrs var atvēsināties, ļaujoties vēso telpu burvībai, izbaudot ledusaukstu dzērienu. Sporta bārs Optibet ir lieliska vieta, kas apvieno gan lieliskas atveldzēšanās iespējas, gan iespēju pavadīt laiku labā kompānijā, gan sportisku un aizraujošu atmosfēru. Lieliska ideja kā atveldzēties!

Sporta bārs Optibet piedāvā iespēju sekot līdzi pasaules līmeņa sporta notikumu tiešraidēm katru dienu – no agra rīta, līdz vēlam vakaram. Bez tam visu laiku ir pieejami arī gardi dzērieni un lieliskas maltītes. Gan dažādi brokastu ēdieni, gan izsmalcinātas vakariņas, gan arī ļoti izdevīgi pusdienu piedāvājumi, visi pieejami katru dienu. Izvēlies to Optibet, kura lokācija ir visizdevīgākā un iegriezies vai nu pēc brokastīm, piekāp pusdienu pauzē, vai arī izvēlies šeit pavakariņot. Lieliskais apkalpojošais personāls parūpēsies par visu pārējo. Ja nepieciešams, var norezervēt galdiņu, nav būtiski, vai paredzētas biznesa pusdienas vai kopīga fanošana par kādu spēli kopā ar draugiem, personāls darīs visu, lai sporta bāra Optibet apmeklējums būtu ar lielisku pozitīvu pēcgaršu.

Sporta bārā valda ļoti patīkama gaisotne. Pavisam noteikti šeit var ne tikai vērot kādu sporta spēli vai ieturēt biznesa pusdienas, bet arī norezervēt telpas un vietu dzimšanas dienas vai jebkādu citu svētku svinībām. Telpas un bārā valdošā atmosfēra piedos īpaši sportisku un azartisku noskaņu. Protams, rezervācija jāveic laikus, jo dienās, kad rit īpaši svarīgi sporta notikumi kā, piemēram, FIFA finālspēles, tad sporta bārs ir pārpildīts entuziastisku fanu. Bet iespējams arī pārpildītas telpas, pilnas ar entuziastiskiem faniem, ir laba doma svinībām?! Gan tie, kuri jau ir milzīgi sporta fani un entuziasti, gan arī tie, kas tikai cenšas iejusties futbola vai jebkura cita sporta veida pasaulē, visi varēs atpūsties un atslēgties, un pats galvenais atvēsināties no nogurdinošās ikdienas.
Lai kļūtu par oficiālu sporta bāra klientu, nepieciešamas tikai piecas minūtes. Izmantojot savu datoru vai viedtālruni, jāpieslēdzas internetam, jāapmeklē Optibet mājaslapa un jāveic tur norādītie soļi. Katrs no apmeklētājiem var kļūt par reģistrētu lietotāju, kurš pēc tam varēs baudīt visus labumus, akcijas, bonusus un īpašos piedāvājumus.

Sporta bāra Optibet piedāvājuma klāstā ir ļoti daudzas un dažādas idejas, kā pavadīt brīvo laiku. Noteikti var ņemt līdzi arī tos draugus, kuri apgalvo, ka sports viņus nepavisam neinteresē, jo pieejamas ir ne tikai sporta spēles, bet arī daudzas citas ar sportu nesaistītas, bet tikpat aizraujošas spēles, kas liek katram sajust azarta kārdinošo garšu. Gaidīts sporta bārā ir katrs klients un tiks darīts pilnīgi viss iespējamais un vēl vairāk, lai dodoties mājās, gribētos atgriezties vēl un vēl.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma